VOLANLI LİF MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

volanli-orgu-banyo-lif-modeli-yapilisi
volanli-orgu-banyo-lif-modeli-yapilisi

Örgü Volanlı Lif Modeli 3 Boyutlu Sarı ve Beyaz renkler ile yapılan Yuvarlak Tığ işi Lif Örneği ve Model yapılışı Türkçe videolu Örgü Lif Dersleri.

Çeyiz Lifleri için sizlere benim de çok beğenerek paylaştığım 2 Kat görünümü kabarık deseni ile bu Şahane Lif

volanli-lif-modeli
volanli-lif-modeli

modelini siz de yapabilirsiniz.

El Emeği Öğrenelim in de dediği gibi ben de bu Lifi öyle basıl düz değil bu hali ile Kabartılı Lif örneği olarak daha çok sevdim.

2 Renkli Tığ Örgüsü Lif yapımı detaylı Lif anlatımı ve Lif Örme Dersi ile gayet net anlaşılır bir Örgü Lif Videosu olmuş.

Örneğin adı Çiçekli Lif Modeli olarak konulmuş ancak Nette ya da Facebook Lif Modelleri içinde Çiçekli Lif Örneği olarak arama yaptığımızda bir çok örnek arasından bulamayabilirsiniz diye ben Lif modeli Volanlı oluğu için adını Volanlı Lif Modeli olarak değiştim.

Başka bir Lif yapımı görmek isterseniz Sarı Takım Lif Modeli yapılışı için 2 tane Sarı renkli çiçekli Dikdörtgen ve Yuvarlak Ovunma bezi takımının yapılışına buradan bakabilirsiniz.

volanli-orgu-lif-modeli
volanli-orgu-lif-modeli

Volanlı Lif Yapılışı,Örgü Volanlı Lif,Kolay Volanlı Lif,Volanlı Sarı Lif,Volanlı Lifler,Tığ işi Lifler,Lif Modeli,Lif Modelleri,Lif Örnekleri

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. PARMAKTA İĞNE OYASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. 7 MOTİFLİ ÖRGÜ LİF YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. ÇEYİZLİK HALKALI SAPLI UZUN LİF YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*