orgu-inci-boncuklu-sapli-ceyizlik-lif-modeli


ÇEYİZLİK HALKALI SAPLI UZUN LİF YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Örgü iki ucundan Perde Halkalı İnci Boncuklu Uzun Çiçekli Banyo Lifi Baştan sona Örgü Lif Modeli anlatımı ile Kolay Çeyizlik Lif Örneği yapımı.

Lif örneği ile ortası kara örülen etrafına Lif ipinden Tığla yapılan Çiçekler birleştirilen ve en son üzerine İnci Boncuklar dikilen Çeyizlik Lif Modeli açıklamalı örnek.

Yuvarlak ve kabarık örnekli Volanlı Lif Modeli gördüğünüz de hayran kalacağınız ayrı bir Lif Modeli.Sarı beyaz renkli Çeyizlik Volanlı Örgü Lif için buradan bakınız.

halkali-ceyizlik-orgu-banyo-lif-modeli
halkali-ceyizlik-orgu-banyo-lif-modeli

Yine yuvarlak ancak üstteki gibi Tek mil Lif Örneği değil 7 Motif birleşimi ile Değişik Motifli Lif Örneği sevenler bu modele de bakabilirler.

Örgü Takım Lifler içinde burada eşli Takım Çeyizlik Lif Modeli anlatımı bulunuyor. 2 Parça biri Yuvarlak diğeri aynı bu modele benzer bir Lif.

ceyizlik-sapli-cicekli-lif-anlatimli-yapilisi
ceyizlik-sapli-cicekli-lif-anlatimli-yapilisi

Nazarca Bebek Yelekleri için Tam 50 Adet Bebek Yelek yapılışı bulunan böylesine zengin bir sayfaya bakmadan geçmeyin. Az önce Türkçe videolu Yelekleri burada paylaştım.

ceyizlik-sapli-cicekli-lif-anlatimli-yapilisi
ceyizlik-sapli-cicekli-lif-anlatimli-yapilisi

Türkçe Videolu 50 Tane Nazarca Örgü Modelleri ise Şiş işi Örgü Örnekleri seven hanımlara gelsin.


Saplı Çeyizlik Lif Modeli,Halkalı Lif,Örgü Lif Modelleri,Lif Modelleri,Lif Örnekleri,Çeyizlik Lifler,Açıklamalı Lifler.Çiçekli Lif,Boncuklu Lif Modeli

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “ÇEYİZLİK HALKALI SAPLI UZUN LİF YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir