ortasi-yaprakli-yuvarlak-lif-modeli


YAPRAKLI YUVARLAK LİF MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Yuvarlak ortası Yaprak Desenli Banyo Lif Modeli Yapımı açıklamalı Ve Türkçe videolu Lif Örneğini buradan şimdi izleyerek örebilirsiniz.

Sanırım sitesinde benim kadar çok Açıklamalı Örgü Lifler paylaşan hiç bir Arkadaş yoktur.  Örgü Örmeye vakit bulamıyorum çünkü vaktimi siz sevgili Nazarca. com Takipçisi Dostlarıma Paylaşmak için kullanıyorum.

Ben Örmüyorum ama Örgü İşlerinde çok iyi olan Örgücü hanımların kurduğu Youtube Örgü kanallarının videolarını paylaşıyorum.

Şu güzel Örümcek kenar örnekli Banyo Ovunma Örgü Modelinin  anlatımı Ören Hanım kanalına ait. Ören Hanımdaki hanımın El işlerine bayılıyorum.

yuvarlak-ceyizlik-yaprakli-lif-modeli
yuvarlak-ceyizlik-yaprakli-lif-modeli

O kadar Hünerli bir hanım ki Tığ İşlerinden Tutun İğne Oyalarına.Tığ Oyalarından Şiş İşi Örgü Modellerinin hepsini ustalıkla örüyor ve kanalında Örgü Videoları ile öğretiyor.

ortasi-yarrak-ornekli-banyo-lif-ornegi
ortasi-yarrak-ornekli-banyo-lif-ornegi

Kendisi ile henüz tanışmadığımız Ören hanım ellerinize sağlık harika Örnekler ile bizleri Mest ediyorsunuz.

Bugün 1 tane başka Lif Modeli daha paylaştım. Saplı Uzun Lif Modeli Çiçek Motifleri ve kenardaki Halkalı Sapları ile Çeyizlik Lif Modeli olarak düşünebiliriz.

Hazır elinize Tığ aldınız ve ne öreyim diye araştırırken bu Siteye bu sayfaya denk geldiniz. O zaman Tığ Tekniği Tunus Bebek Yelek Süveter modeli için burada ki 2 Tane Örgü Süveter Yelek modellerine bakınız.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “YAPRAKLI YUVARLAK LİF MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir