7-motifli-orme-lif-modeli-yapimi

7 MOTİFLİ ÖRGÜ LİF YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

7 Motifle Yapılan Lif Modeli-Tığ işi Lif Örnekleri için Yuvarlak 7 motifin birleşimi ve Fıstık Örneği ile yapılan Örgü Banyo Ovunma Bezi Türkçe videolu açıklamalı Çeyizlik Lif Modelleri isteyen hanımlar için paylaştım.

Yapılışı kolay Lif modelleri ve Açıklamalı Lif Örnekleri için bu sayfada sizlere önceden paylaştığım Anlatımlı Lif Modellerini de tanıtacağım.

En Yeni Lif Modelleri için Volanlı Lif Modeli Çeyize koymak için Lif Örneği arayanlar hemen bu modele bakıp

orgu-7-motifli-yuvarlak-tig-isi-banyo-lif-modeli
orgu-7-motifli-yuvarlak-tig-isi-banyo-lif-modeli

nasıl Lif Örülür? görmeliler.

Tek Lif Modelleri kadar 2′ li Takım Lifler için Sarı Takım Lif modeli düşünürseniz burada hangi renkle yaparsanız yapın Çiçekli motifleri Yuvarlak ve Tutmalı Dikdörtgen Lif Modeli işinize yarayabilir.

Örümcek Örnekli Lif Modeli çok güzel oluğu için Çeyizlik Ovunma Bezleri olarak tavsiye edilen modelin yapımı sayfada Videolu Örgü Lif Dersleri şeklinde burada bulunuyor.

Çeyizlik Modeller de Lifler olur da Tığ işi İncili Halkalı Havlu Modeli olmaz mı? olur elbette işte burada bilmiyorsanız da izleyerek öğrenebileceğiniz harika bir Havlu Danteli Örneği var.

7-motifli-orgu-lif-yapilisi
7-motifli-orgu-lif-yapilisi

7 Motifli Lif,7 Motifli Örgü Lifler,Lif Modelleri,Lif Örnekleri,Örgü Lifler,Yuvarlak Lif Modelleri,Motifli Lif Örnekleri

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “7 MOTİFLİ ÖRGÜ LİF YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir