İKİZ ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOSU İLE
ikiz-cicek-igne-oyasi

İKİZ ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOSU İLE


İkiz Çiçekli İğne Oyası Modeli Oya Dersi Kolay ama Şık Oya Örnekleri için bu modeli Çeyizlik İğne Oyası Modelleri arayan bayanlar Türkçe Videosunu izleyip Oya Yapımını öğrenmek isterseniz buyrun.

Zarif El İşleri dendiğinde İğne oyası ile yapılan tüm modeller hem çok zarif hem çok güzel oluyor. Sizlerinde bildiği gibi Tığ ,Mekik veya İğne Oyaları artık Boynumuza bağladığımız Fularlar için Fular Ucu Oyaları şeklinde de yapılıyor.

ikiz-cicek-igne-oyasi
ikiz-cicek-igne-oyasi

İğne Oyası Takı Modelleri için usta hanımlar tarafından işlenen bizler tarafından hayranlıkla  bakılan modellerin anlatımlarını artık nazarca iğne oyaları bölümünden görebilirsiniz Tığ Oyası Modelleri içinde yeni ve güzel ve kolay Oyalara Boncuklu,Pullu,Halkalı ya sa değişik Oya Örneklerini burada görebilirsiniz.

Model anlatımı için Marifetli Ellere çok teşekkürler.

Örgü İstekleri üzerine tam detaylı açıklamalı Selanik Bebek Hırka Modeli yapımı burada anlatılmak ta. 6-1 yaş arası bebekleri olan Anneler bu Modern Örgü Çocuk Hırkası Robadan nasıl yapılır? buradan görebilirler.

This Post Has 2 Comments

  1. ayşe

    iyi akşamlar bu modelin renkleri farklı yapıyorum çicekler dönüyor neden olabilir gevsekmi yapiyorum anlayamadım lutfen bilgilendirin size zahmet

    1. Sevgili Ayşe hanım maalesef o kadar iyi Oya yapımını bilmiyorum.Çok sıkı ya da Gevşek yaptığınız için olabilir.Kusura bakmayın İğne Oyası bilmediğimden sağlıklı bir şekilde yardımcı olamadım

Bir cevap yazın