İKİZ ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOSU İLE

ikiz-cicek-igne-oyasi
ikiz-cicek-igne-oyasi

İkiz Çiçekli İğne Oyası Modeli Oya Dersi Kolay ama Şık Oya Örnekleri için bu modeli Çeyizlik İğne Oyası Modelleri arayan bayanlar Türkçe Videosunu izleyip Oya Yapımını öğrenmek isterseniz buyrun.

Zarif El İşleri dendiğinde İğne oyası ile yapılan tüm modeller hem çok zarif hem çok güzel oluyor. Sizlerinde bildiği gibi Tığ ,Mekik veya İğne Oyaları artık Boynumuza bağladığımız Fularlar için Fular Ucu Oyaları şeklinde de yapılıyor.

ikiz-cicek-igne-oyasi
ikiz-cicek-igne-oyasi

İğne Oyası Takı Modelleri için usta hanımlar tarafından işlenen bizler tarafından hayranlıkla  bakılan modellerin anlatımlarını artık nazarca iğne oyaları bölümünden görebilirsiniz Tığ Oyası Modelleri içinde yeni ve güzel ve kolay Oyalara Boncuklu,Pullu,Halkalı ya sa değişik Oya Örneklerini burada görebilirsiniz.

Model anlatımı için Marifetli Ellere çok teşekkürler.

Örgü İstekleri üzerine tam detaylı açıklamalı Selanik Bebek Hırka Modeli yapımı burada anlatılmak ta. 6-1 yaş arası bebekleri olan Anneler bu Modern Örgü Çocuk Hırkası Robadan nasıl yapılır? buradan görebilirler.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*