PIRPIRLI YAPRAKLAR İĞNE OYASI TARİFİ

pirpirli-yapraklar-igne-oyasi
pirpirli-yapraklar-igne-oyasi

Oya Dersleri Videolu Açıklamalı Pırpırlı Yapraklar İğne Oyası Yapımını Örnek anlatımı sayesinde hemen öğrenip sizde kolay Oya Modelleri ile İğne Oyası öğrenmeye başlayabilirsiniz.

İğne Oyasının yapılışını anlatmayı çok istiyorum ancak Tığ Oyasını anlatmak gibi değil ama ben yine anladığım kadarını sizler ile paylaşmaya çalışacağım.

igne-oyasi-pirpirli-yaprak-model-tarifi
igne-oyasi-pirpirli-yaprak-model-tarifi

Zaten Sizler Videolu Oya Derslerini izleyerek yapabilir ve zorlanmadan İğne Oyası yapmayı öğrenebilirsiniz. İğneyi ilk Zürafaya sabitleyip başlıyoruz.

İlk iki tane pırpır yapılıyor Pırpırların eşit olmasına dikkat edin hemen yanına züraa yapın bir sonraki zürafaya batın bu şekilde arasına 3 tane zürafa yapın.

Pırpırın içine batın her iki pırpırın çine batp tekrar pırpır üzerine Pırpır yapılıyor.Başlama aşamalarını izlemeden önce örneği yapacak olan hanımlar malzemelerini hazır etsinler.

Tığ Oyası Bekleyen hanımlar için de az önce Firketeli Motifli Oya Modelini sizlerin beğenisine burada sundum.
Pırpırlı Yapraklar İğne Oyası Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SİNEK KANADI YAPRAKLI İĞNE OYASI YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*