SİNEK KANADI YAPRAKLI İĞNE OYASI YAPILIŞI

sinek-kanadi-yaprakli-igne-oyasi-havlu-ucu
sinek-kanadi-yaprakli-igne-oyasi-havlu-ucu

Havlu kenarı ve Yazma Kenarları için İğne Oyası Teknikleri arasında en sevdiğim Sinek kanadı Oya Tekniğinin Dağ ve Yapraklar için kullanıldığı Sinek Kanadı Yapraklı İğne Oyası videolu açıklamalı Model anlatımına buradan bakabilirsiniz.

Model de Sinek kanadı Dağ modeli 5 sıra şeklinde kullanılmış.5 Sıra ile başlayan 1 sıraya doğru Dağ modeli yapılan hemen bitişikte Çiçekli Oya ve Sinek kanadı Yapraklar ile Eni geniş Oyaları seven hanımlara öneriyorum.

yazma-havlu-kenarina-sinek-kanadi-ornekli
yazma-havlu-kenarina-sinek-kanadi-ornekli

Bu Model için Zürafa Tülbent kenarını biraz  daha büyük yapmanız gerekiyor. Ayşegül hanım Modeli Havlu İğne Oyası olarak öneriyor

Geniş Oyalı Yazmalar,Yemeniler hoşunuza gidiyorsa özellikle Namaz örtülerine çok yakışabilir. Dün yayınlanan Pırpırlı Yapraklar Oyasını görmeyenler buradan ulaşabilirler.

Model 3 renkli İğne Oyası olarak değişik renkler ile ortaya çok güzel İğne Oyalı Çeyizlik Mutfak Havluları yapılır.
Sinek Kanadı Yapraklar İğne Oyası Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*