İNCİLİ HAVLU DANTELİ TÜRKÇE VİDEOLU

incili-havlu-modeli-dantel-yapimi
incili-havlu-modeli-dantel-yapimi

İncili Namazlık,Mevlit Baş Örtüsü Kenar Oyası olarak verilen Bana Göre İncili Havlu Danteli olarak harika görünen Tığ işi İncili Dantel Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Türkçe Videolu açıklamalı.

İncili Havlu Modelleri için bir çok model var ancak genelde İnciler Dantelin ya da Havlunun üzerine sonradan dikiliyor. Bu Model de İnciler Dantel ile birlikte örülüyor.

Namazlık ya da Mevlüt Örtü Oyası için biraz kaba ve iri örnekli geldi bana. Artık beğenenler kendi zevklerine göre İster Yazma,Yemeni ve Örtüler için ister Havlu Kenarı Örneği olarak kullanırsınız.

Kenar Oyası Modelleri için İğne Oyası Örneği olarak çok şık ve kibar duran 3 Boyutlu İğne Oyası Modeline buradan bakınız.

incili-havlu-modeli-dantel-yapimi
incili-havlu-modeli-dantel-yapimi

İğne Oyası Model anlatımı için Kenar Modeli olarak Yazmalara,Yemenilere hatta Namazlıklara Geniş Modellerden Yelpaze İğne Oyası örneği çok hoşunuza gidecektir.

İncili Havlu,İncili Havlu Danteli,İnci Örnekli Havlular,İnci Boncuklu Havlu Örneği,İncili Danteller,İncili Kenar Modelleri

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*