Örgü Modelleri Danteller Örnekleri TIĞ İŞİ İNCİ BONCUKLU ŞERİT ÖRGÜ VİDEOLU ÖRNEK

TIĞ İŞİ İNCİ BONCUKLU ŞERİT ÖRGÜ VİDEOLU ÖRNEK

1175
tig-isi-inci-bonkla-serit-orgu

Tığ işi İnci Boncuklu Kenar Şerit Danteli nasıl örülür? Detaylı Videolu anlatımlı Örgü Tığ işine Boncuk ekleme yöntemi-Dantel ve Boncuk birlikteli ile yapılan Dantel Örnekleri Dantel kenarlarına şerit bant Dantel olarak kullanabilirsiniz.

Bu tarz Boncuklu Bant Dantelleri Şal ve Etol kenarlarına daha küçük kum ya da cam boncuklar ile yapabilirsiniz. İnci Boncuklu Dantel Bantlar ile Kemer çok güzel olabilir. Eğer Örgü ipi ile yaparsanız İnci Boncuklu Bebek Battaniyesi de güzel olur.

Sizler için 2 tane çok beğendiğim Pembe Boncuklu Dantel Örnekli kemer ve bu güzel Beyaz Boncuklu Danteli görmenizi istedim.Örgü içine Boncuk yerleştirmenin bir çok tekniği bulunmakta.Genelde Örgü içinde Boncuk kullanımını Örgü bayan Kazaklarının yaka bölümünde uyguluyorlar.

pembe-incili-boncuklu-bant-dantel

Dantel Boncuklu Yelek modelleri içinde bu şekilde yazın askılı abiye bluz üzerine eteklerinde boncuklar olan Dantel Kadın Yeleği çok hoşuma gitmişti.

Dantel Modelleri içinde size göstermeyi istediğim çok şık Dantel Örnekleri bulunmakta. Yakın zaman önce paylaştığım Köşe Dantel Örnekleri arasından Çeyizlik Dantel eksiklerinizi tamamlayabilir ya da evinize Mutfak Köşe Dantelli takımlar örebilirsiniz.

Ayrıca burada Ev Dantelleri adında ki sayfamızda Evlerde nasıl Danteller kullanılır çok güzel örnekler görebilirsiniz.

Çok uzun yıllardır Dantel işleyen ya da Danteller ile sıkı,fıkı olan hanımların bilebileceği ta 1955 yılının modası Eski Dantel Örnekleri emin olun çok hoşunuza gidecek.

tig-isi-inci-bonkla-serit-orgu

Nasıl her yöreye alt gelenekler ve görenekler var ise her Yöreye ait Değişik Dantel Modelleri bulunmakta.Burada ki sayfada Yöresel Dantel Modelleri bulunmakta.

Çeşitli Dantel Örnekleri arasından ne örmek istediğinize karar verebilirsiniz. Bu sayfada yakın çekim örnek çıkarmakta zorlanmayacağınız Dantel Örnekleri görebilirsiniz.

How to Crochet a Beaded Narrow Tape Tutorial

Pembe Boncuklu Dantel Banta Yapılışı

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz