Örgü Modelleri Danteller Örnekleri EN GÜZEL 2016 KENAR DANTEL ÖRNEKLERİ

EN GÜZEL 2016 KENAR DANTEL ÖRNEKLERİ

8342
Kenar ve Uç Danteller
Kenar Dantel Modelleri

Kenar Dantel Modelleri

2016 En Güzel Kenar ve Uç Dantel Örnekleri-Çarşaf Dantelleri,Pike Dantelleri,Raf Dantelleri,Havlu kenarı Dantel Modelleri,Masa Kenar Danteli,Bohça Kenar Danteli Modeli, Köşe Dantelleri,Uç Dantel Modelleri.

Onlarca Çok güzel Kenarlara işlenen Yeni Dantel örnekleri arasında eski Dantelleri de paylaşarak Dantel Modeli sayfamızda biraz nostalji yaşayalım istedim.

Kenar Danteli modelleri arasında Boncuklu,Halkalı,Pullu,Simli ve kenarları Kurdeleleri ile süslenmiş Dantelleri Battaniye kenarları,Peçete kenarlarına hatta 2016 Havlu Kenarı Danteller olarak düşünebilirsiniz.

Kenar ve Uç Danteller
Kenar Dantel Modelleri

2016 Çeyizlik Dantel Modellerine baktığımız da burada ki Videolu anlatımlı modellerde de göreceğiniz gibi İnci boncuklar ve kırık boncuklu Bant Dantel modellerini görebilirsiniz.

Evimizin her alanında Banyo Dantelleri,Mutfak Dantelleri,Vitrin Dantelleri,Yatak odası Dantelleri ve Perde Ucu Dantelleri olarak en çok Mutfak dekorasyonunda Danteller kullanıyoruz. Her ne kadar “Artık Dantel mi kaldı?” diyen arkadaşlar olsa da Danteller hala Çeyizlerde bulunmakta.Hatta Dantel kullanımı Yaka ve Etek ucu Dantelleri olarak giysilerde de çok kullanılıyor.

Yeni Dantel Örnekleri öğrenmek isteyen hanımlar Eğitici Dantel Videoları ve Videolu Dantel Tarifleri görmek isterseniz örnek olarak burada ki model ile başlayabilirsiniz.İkili Yarım Yelpaze Dantel yapılışı en baştan sona Kenar ve Ara dantel yapılışı olarak izleyebilirsiniz.

Tığ işi Şerit Danteller içinde önceki Dantel modellerinde bahsettiğim Dantel içine İnci boncukları nasıl yerleştiriyorlar burada ki Dantel işleme çalışmasında görebilirsiniz.

Tığ oyası Kenar Dantel Modelleri için renkli Dantel iplikleri kadar Beyaz Danteller de bulunuyor.Beğendiğiniz Dantelleri zevkinize göre istediğiniz renk iğle yapabilirsiniz.

Dantel işlemede acemi olan hanımlar ilk olarak burada bulunan Türkçe Videolu Dantel Yapılışı sayfasında ki Kenar uç Danteli yapılışına bakabilirler.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak görebilirsiniz.

Kenar Dantel Yapımı Video

El işlerine Kenar Dantel Yapılışı Video İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz