Örgü Modelleri Danteller Örnekleri 42 ADET ÇEŞİTLİ DANTEL MODELLERİ

42 ADET ÇEŞİTLİ DANTEL MODELLERİ

23845

Bugün sizler için benimde çok beğendiğim güzel ve ilgi çekici Değişik Tığ işi Dantel Modelleri ve Dantel Oya Örnekleri tanıtma istedim.

42 Farklı Danteller arasında Pike ve Çarşaf Dantelleri,Fiskos Dantel Örnekleri,Vitrin ve Köşe Danteller,Ara Danteller gibi bir çok örnek bulunmakta.

Yakın çekim Dantel Resimleri Dantel Örneği çıkarmak isteyen Dantel severler için umarım yardımcı olur. Çeyizlik Dantel Çeşitleri için istekte bulunan hanımlara Köşe Dantel Modelleri üzerine burada hazırladığım sayfada tam 60 Dantele buradan bakabilirsiniz.

Dantelleri ayrı,ayrı görmek isterseniz o zaman burada bulunan 114 tane Yuvarlak Dantel Modelleri arasından mutlaka beğeneceğiniz Güzel Yuvarlak Dantel Örnekleri bulabilir ve buradan bakabilirsiniz.

Tığ işi Örgüler en çok Paspas,Yastık ve Lif Modelleri üzerine istekler oluyor.Burada 70 Tane Lahana Lif Modelleri görebilirsiniz.Açıklamalı ve Videolu Lif Nasıl Yapılır? aynı zamanda bu sayfadan onu da görebilirsiniz.

Havlu Kenarı Dantelleri vazgeçilmez ve her zaman Çeyizlerde bulunur.Havlu kenarı için İğne Oyaları isterseniz buradan ancak Dantel Havlu Kenarlarına da buradan bakabilirsiniz.

66 Tane Kare Dantel Örnekleri Vitrin Takımları,Dantel Salon Takımları,Dantel Peçeteler ve Dantel Sehpa Örtüleri olarak en güzel Kare Dantel Modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Ara ve Uç Dantel gibi bir çok El İşi Dantellere buradan bakabilirsiniz.

Modellere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz