KENAR DANTELİ VADİ ÇİÇEĞİ TARİFİ
vadi-cicegi-kenar-danteli-modeli

KENAR DANTELİ VADİ ÇİÇEĞİ TARİFİ


Mutfak Havlusu Renkli Vadi Çiçeği Kenar Danteli modeli her türlü Ev Tekstilin de Kenar Oyası olarak kullanabileceğiniz Zarif Pike Kenarı, Kumaş Örtü ya da Banyo avlu Danteli olarak ta bu Videolu Dantel modelini kullanabilirsiniz.

Tek renk Dantel Modelleri ile yapılan Sarı ve Leylak renkli ipler ile işlenen Danteli Beyaz 60 numara Dantel ipi ile de yaptığınız da Harika olur.

vadi-cicegi-renkli-kenar-danteli-modeli
vadi-cicegi-renkli-kenar-danteli-modeli

Ben Dantelleri bu şekilde Kenar Dantelleri olarak kullanıldığın da çok beğeniyorum.  mesela Küçük Mutfak pencerelerin de güzel bir Şile Perde kumaşının ucuna böyle Dantelleri çok beğeniyorum.

Burada göreceğiniz Renkli Kenar Danteli modeli de aynı bu Perdelerin Uç Dantellerine çok yakışır. Çiçekli ve Saçaklı sevimli bir Dantel

vadi-cicegi-havlu-kenari
vadi-cicegi-havlu-kenari

Bazılarına göre eski kafalı gelebilir ancak Kenar Dantelli Yastıkları her zaman çok sevmişimdir. Evimde kullandığım maalesef yok ama Her Yıl eşimin Memleketi Rize ye gittiğimde orada ki odamız da Yastıklarım Kenar Dantelli ve Yatak Pike Kenarları da Dantelli.

sari-renkli-tig-isi-oya-dantel-tarifi
sari-renkli-tig-isi-oya-dantel-tarifi

Tamam beki şimdi Eskisi kadar El Emekleri Ev Dekorasyonun da o kadar çok kullanılmıyor.Her şeyin hazırı çıktığı için almak daha kolay geliyor. Anca El Emeği Dantellerin,Oyaları ya da El Örgülerin de yerini hiç bir şey tutamaz.

Bu arada Vadi çiçeği Dantel örneğine ta çiçeklerin ortalarına çok inik İnciler dikildiğin de güzel olabilir. Tabi Boncuklu

This Post Has 3 Comments

Bir cevap yazın