KENAR DANTELİ VADİ ÇİÇEĞİ TARİFİ

vadi-cicegi-kenar-danteli-modeli
vadi-cicegi-kenar-danteli-modeli

Mutfak Havlusu Renkli Vadi Çiçeği Kenar Danteli modeli her türlü Ev Tekstilin de Kenar Oyası olarak kullanabileceğiniz Zarif Pike Kenarı, Kumaş Örtü ya da Banyo avlu Danteli olarak ta bu Videolu Dantel modelini kullanabilirsiniz.

Tek renk Dantel Modelleri ile yapılan Sarı ve Leylak renkli ipler ile işlenen Danteli Beyaz 60 numara Dantel ipi ile de yaptığınız da Harika olur.

vadi-cicegi-renkli-kenar-danteli-modeli
vadi-cicegi-renkli-kenar-danteli-modeli

Ben Dantelleri bu şekilde Kenar Dantelleri olarak kullanıldığın da çok beğeniyorum.  mesela Küçük Mutfak pencerelerin de güzel bir Şile Perde kumaşının ucuna böyle Dantelleri çok beğeniyorum.

Burada göreceğiniz Renkli Kenar Danteli modeli de aynı bu Perdelerin Uç Dantellerine çok yakışır. Çiçekli ve Saçaklı sevimli bir Dantel

vadi-cicegi-havlu-kenari
vadi-cicegi-havlu-kenari

Bazılarına göre eski kafalı gelebilir ancak Kenar Dantelli Yastıkları her zaman çok sevmişimdir. Evimde kullandığım maalesef yok ama Her Yıl eşimin Memleketi Rize ye gittiğimde orada ki odamız da Yastıklarım Kenar Dantelli ve Yatak Pike Kenarları da Dantelli.

sari-renkli-tig-isi-oya-dantel-tarifi
sari-renkli-tig-isi-oya-dantel-tarifi

Tamam beki şimdi Eskisi kadar El Emekleri Ev Dekorasyonun da o kadar çok kullanılmıyor.Her şeyin hazırı çıktığı için almak daha kolay geliyor. Anca El Emeği Dantellerin,Oyaları ya da El Örgülerin de yerini hiç bir şey tutamaz.

Bu arada Vadi çiçeği Dantel örneğine ta çiçeklerin ortalarına çok inik İnciler dikildiğin de güzel olabilir. Tabi Boncuklu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. ANLATIMLI BONCUK OYASI TARİFİ | Nazarca.com
  2. KÖŞELİ KENAR DANTEL TARİFİ | Nazarca.com
  3. İNCİLİ YILDIZLI HAVLU DANTELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*