incili-yildizli-kenar-danteli

İNCİLİ YILDIZLI HAVLU DANTELİ TARİFİ

İncili süslü Yıldız Motifli Kenar Danteli modeli için sizlere İnci Yıldızlı Havlu Kenarı Dantel Modeli Videolu Tarifi ile Beyaz ve Kırmızı Dantel ipleri ile Açıklamalı Dantel yapımı.

Ortasına İnciler dikilen Kırmızı Yıldızlar Beyaz Dantel yapıldıktan sonra orta bölümden başlayıp sık iğne ve trabzan teknikeri ile yapılıyor.

inci-yildizli-havlu-kenari-dantel
inci-yildizli-havlu-kenari-dantel

Ben her zaman Renkli Kenar Danteli Örneklerini Mutfak Perdelerinin Uç Danteli olarak çok yakıştırıyorum. Kafesli olan Dantel yerini kutucukları tüm perde boyunca yapabilir ya da sadece bu şekilde Keten Perde ucun da kullanabilirsiniz.

Orta Boy inciler kullanılan model için 60 numara Dantel ipi ve 21 numara Tığ kullanabilir İnciler yerine farklı Boncuklar da düşünebilirsiniz.

inci-suslu-havlu-modelleri
inci-suslu-havlu-modelleri

Çeyizlik İncili Dantel Modelleri ve daha fazlasına Sayfamızdan bakabilir Açıklamalı Dantel Modelleri ve detayları,Tarifleri  görmek için Danteller ve Havlu Ucu Modelleri menüsüne bakabilirsiniz.
İncili Havlu Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “İNCİLİ YILDIZLI HAVLU DANTELİ TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir