SIRALI HAVLU OYASI TARİFİ

sirali-havlu-tig-oyasi-tarifi
sirali-havlu-tig-oyasi-tarifi

Günlük kullandığımız Mutfak Havlu Modelleri veya El Havlu Kenarları için Kolay Sıralı Havlu Oyası Modeli aramayı bırakıp bu güzel ve Kolay Oya Videosunu izleyip bu modele başlamaya ne dersiniz?

Çeyizlik Mutfak Havlusu Oya Modelleri kadar Günlük hayatta da kullandığımız Modeller için basit fakat şık Tığ oyaları da gerekiyor.

sirali-havlu-oya-ornekleri
sirali-havlu-oya-ornekleri

Sevgili Derya hanım renk uyumunu çok iyi yakalamış ve  her zaman oluğu gibi Detaylı Anlatımlı Oya Tarifi ile bizlere Şahane bir Model öğretiyor,sağ olsun.

Böyle Küçük Oyalar yaparak kullandığınız modeller hem sizi yormaz hem çabuk biten şık Oya Örnekleri ile Banyo ve Mutfak Havlularınız çok daha güzel görünürler.

sirali-mutfak-havlusu-modeli
sirali-mutfak-havlusu-modeli

Havlu Dantelleri ve yapılışları için de burada ki modeli tavsiye eder daha faza modeli aşağıya doğru baktığınızda görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. RENKLİ İPLERDEN HAVLULARA MOTİFLİ KENAR DANTELİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*