anlatimli-kum-boncuk-oyasi-tek-renk


ANLATIMLI BONCUK OYASI TARİFİ

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Anlatımlı Yeni Boncuk Oyası Tasarımı ile Tülbentler,Yemeniler ve Yazmalar Zarif ve Kibar Modeli ile her desene uygulanabilir Videolu Boncuklu Tığ Oyası.

Siyah Kum Boncuklu sıralı Oya Tarifi Videosun da Söylendiği üzerine Bu Oya modelini Başa örtülen Her Örtü modelin de ya da Boyuna bağlanan er Boncuklu Fular ya da Boyun bağ için kullanabilirsiniz.

siyah-kum-boncuk-oyasi-yapilisi
siyah-kum-boncuk-oyasi-yapilisi

Kum Boncuk Oyasında ilk sırada Tığ Battı sonrasın da Trabzan sayısı için de aralarda 3 zincir çekiliyor. İlk sıra için 3 incir ilk Tığ battıya batın 2 li trabzanla çıkın bu şekilde trabzanlı kafesler ile ilk sırayı tamamlayın.

Tabi tüm bunlara başlamadan önce yeterli sayıda Kum Boncukların ipe dizilmiş olması gerekiyor. Trabzan sırası oldukça kolay aynı işlem tekrarlanarak yapılıyor.

Vadi Çiçeği Kenar Danteli de Biraz önce çok beğenerek Yayınladığım Havlu kenarı Mutfak Havlusu Modeli olarak önerilen ancak Farklı Kenar Dantelli modeller için de kullana bilinen bir model.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ANLATIMLI BONCUK OYASI TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir