Örgü Modelleri Danteller Örnekleri 114 TANE EN GÜZEL YUVARLAK DANTEL ÖRNEKLERİ

114 TANE EN GÜZEL YUVARLAK DANTEL ÖRNEKLERİ

21075
yeni-2016-yuvarlak-dantel-modelleri

Yuvarlak Dantel Örnekleri-Yeni Danteller-2016 En Güzel Çeyizlik Beyaz ve Renkli Oda Takımı Danteller,Sehpa Örtüsü-Yatak odası Yuvarlak Dantel Modelleri ve Vitrin Takımı Dantel Örnekleri.Yeni Dantel Modelleri arasında son yıllarda Moda olan Renkli,Kabarık ve Sık İğneli Masa Örtüsü Dantel Modeli görebilirsiniz.

Evinizde Nostalji yaşamayI seviyorsanız işte sizin için Yemek odası,Yatak odası ve Fiskos Sehpaları için kullanılır Oda Takımı Dantel Örnekleri.

Resimli Anlatımlı Kuğulu Dantel Yapılışı için buradan detayları resimler ile adım,adım görebilirsiniz.

Dantel Tığ İşi Örtüler kadar artık günümüzde Bayanlar için Dantel Bluzlar,Dantel işlemeli Yazlık Abiye Şal Örnekleri,Dantel Mutfak Perdeleri ve Dantel Çocuk Elbiseleri de çok yapılıyor.

Dantel ve Tığ Oyaları için El işleri bölümünde Danteller köşesinde Yazma ve Yemeni Dantelleri,Havlu Kenarı Dantel Örnekleri,Karyola ve Banyo Danteller,Dantel Klozet Takımları gibi bir çok değişik ve güzel Danteller görebilirsiniz.

Dantel Vitrin içi için Yuvarlak Danteller kullanabilir Konsol üstüne Oval Danteli Sehpa takımı olarak ta kullanabilirsiniz. Mutfak Takımı Dantel Örnekleri için artık Renkli ve etrafı renkli motifli Danteller de en tercih edilenler arasında.

Dantel Angles Zinciri Dantel örme teknikleri içinde çok kullanılan zincir çekme yöntemine bilmeyenler buradan bakabilir.

Yuvarlak Dantel Resimleri arasında sizler için seçtiğim Tığla Dantel Örmeyi bilmeyen ve Dantel yapılışı ile ilgili Kolay Dantel Örneği arayan hanımlar için örnekler bulunmakta.

Salon Takımı Dantelleri için Sehpa ve Yemek odası Vitrin takımı olarak Yuvarlak Dantel örnekleri çok hoş olurken Uzun ve Kare Ahşap Sehpalar için Oval Dantel Modellerini daha çok yakıştırıyorum.

yesil-dilimli-cicekli-renkli-dantel-ornegi

Tunus İşi Dantel Yapılışı öğrenmek isteyen hanımlar buradan Tunus işi Dantel Çiçek yapılışını izleyebilir.

Bir daha ki sayfada sizler için Dantel Pike Takımları ve Kare Dantel Oda Takımları paylaşacağım. Acemi olan Tığ işi seven Dantel Örmek isteyen hanımların en zorlandığı Dantel Birleştirme Teknikleri. Alttaki Videodan Dantel Teknikleri nelerdir görebilirsiniz.

Tam 66 Tane Kare Dantel Modeli İçin Tıklayınız
Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz