Örgü Modelleri Danteller Örnekleri 66 TANE EN GÜZEL KARE DANTEL MODELLERİ

66 TANE EN GÜZEL KARE DANTEL MODELLERİ

19679
yeni-2016-kare-dantelller
yeni-2016-kare-dantelller

66 Tane Kare Dantel Modelleri-2016 Kare Dantel Modelleri-Kare Dantel Oda Takımları,Kare Dantel Sehpa Örtüleri,Salon Takımı Danteller,Vitrin Takımı Kare Danteller,Dantel Peçeteler,Dantel Konsol Örtü Örnekleri-Tığ işi En Güzel Yeni Danteller ve daha fazlası yüzlerce Dantel Örnekleri.

Evet sevgili hanımlar Dün sizler için tam 114 Tane Yuvarlak Dantel Modelleri paylaşmıştım. Bugün size Çeyizlik Kare Dantel Modelleri arasından seçtiğim yakın plan gösterilmiş detaylı Danteller sunmak istiyorum.

Kare Dantel Örneği isteyenler için Küçük motifli Motif birleştirmeli Danteller ve tek seferde örülen Dantelleri galeride görebilirsiniz. Konsol üzerine örtebileceğiniz Kareli motifli uzun Dantel örneklerine de görebilirsiniz.

Çay tepsisi için Dantel örnekleri isteyen Arzu hanım ve sizler için Tepsi Dantelleri arasında en güzel Dantelleri görebilirsiniz.Dantel Kare Karyola örtüleri ve Dantel Kare Vitrin Mutfak takımları içinde en güzel ve kolay Dantel modelleri buradan.

Danteller bölümüne baktığınızda anlatımlı ve videolu Dantel yapılışı çalışmalarına bakabilirsiniz. Tığla örülen Dantel Örgü Lif modelleri artık çok kullanılıyor ve çeyizlerden eksik olmuyor.

Hatta artık Havlu kenarı Danteller,Fiskos Örtüsü Danteller ve Dantel Perdeler evimizin dekorasyonunda en güzel yerlerde konu komşu çatlatıyor:)

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz