Menü Kapat

VİDEOLU ANLATIMLI PALMİYE DESENLİ DANTEL YAPILIŞI

palmiye-desenli-dikdortgen-dantel-motifi


Videolu Anlatımlı Dikdörtgen Dantel Yapılışı ile Dantel Motifler ve Güzel Dantel Örnekleri öğrenmek isteyenler bu güzel Palmiye 3D Dantel örneği ile Şık Sehpa ve Konsol Örtüsü yapabilirsiniz.Ayrıca sayfada Yakın çekim ile gösterilen Çeşitli Dantel Örneklerini sizler için derledim.

Çeyizlik Dikdörtgen,Kare,Yuvarlak ve Köşe Dantel Örnekleri ile Çeyizinizde ki esikleri tamamlayabilir çok Modern Yeni 2016 Dantel Modelleri görebilirsiniz.

Perde Ucuna Boncuklu ve Püsküllü Etek Ucu Dantel Perde modeline de mutlaka galeriden bakınız.Benim en çok ilgimi çeken Angles (Anglez Dantel Örnekleri) Dantel Modelleri oldu.Mümkün olduğu kadar sizler için Yakından görüp örneğini çıkarmakta zorlanmayacağınız Danteller paylaşmaya çalıştım.

Danteller Bölümünde daha değişik Resimli anlatımlı ve Videolu Örgü Dantel Örnekleri görebilirsiniz.Pike ucu Danteller ve Masa Örtüsü için Kenar Dantel Örnekleri isteyen hanımlara burada bir kaç Örnekte paylaştım.

Daha Önce size gösterdiğim Yuvarlak Dantel Örneklerine buradan,Kare Dantel Örnekleri için buradan ve Köşe Dantel Modelleri için burada görebilirsiniz.

Yöresel Dantel Örnekleri ilginizi çekiyorsa burada ve Burada bulunan 1955 yılının Dantel Örnekleri olan Eski Dantel Örneklerine bakabilirsiniz.

Dantel Resimlerine Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

palmiye-desenli-dikdortgen-dantel-motifi
palmiye-desenli-dikdortgen-dantel-motifi

Videolu Dantel Tarifleri-Ortası Palmiye Desenli 3 Boyutlu Dantel Yapılışı
Part-1

Part-2

Part-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir