60 TANE KÖŞE DANTEL ÖRNEKLERİ


60 Adet Köşe Dantel Örneği-2016 Köşe Dantel Örnekleri-Havlu Uçlarına,Pike ve Bohça Köşe Dantelleri-Mutfak Peçetesi Köşe Danteli Mutfak Takımları-Vitrin ve Çarşaf,Perde Ucu Köşe Uç Dantel Modelleri.Hepsi birbirinden güzel En Yeni,En güzel yakın plan Köşe Dantel Modeli Resimleri.

Köşe ve Uç Danteli olarak tüm Dantel işlemeli El işlerinizde kullanabileceğiniz Masa Örtüsü Köşelerine de çok şık duran Dantel Oya İşlemeleri. Tığ işi Videolu Dantel Tarifi isteyen hanımlar içinde çok güzel ve kolay bir Dantel Yapılışı Videosuna sayfa altından bakabilirsiniz.

Ayrıca burada 2016 Kare Dantel Modelleri olan sayfamızda tam 66 Tane Kare Dantel Örnekleri bulunmakta tıklayarak bakabilirsiniz.

114 Tane Yuvarlak Dantel Modelleri olan sayfamıza da buradan ulaşabilir en güzel Sehpa,Oda Takımı ve Dantel örneklerine bakabilirsiniz.

Havlu Kenarı Dantelleri isteyen hanımları da elbette unutmadım ve burada Havlular için Dantel,Mekik ve İğne oyaları modelleri bulunmakta.

Dantel Resimleri içinde Köşe Dantelli Mutfak Takımı Örnekleri görebilirsiniz. Nakış işlemeli Dantel Mutfak Takımların da Halkalı Köşe Dantelleri,Simli ve renkli iple örülen Yuvarlak Motifli Uç Köşe Dantelleri gerçekten çok güzeller.

2016-kose-dantel-modelleri
2016-kose-dantel-modelleri

Şimdilerde hazır Yastık kılıfları kullanılıyor ancak eskiden Çeyizlik Yastık Dantelleri her genç kızın çeyizinde bulunurdu. Göz nuru Danteller bazen Boncuk ya da Pul ile süslenerek çok daha şık oluyor.

Vitrin için Peçete Köşe Dantelleri daha çok simli iple ya da yaldız renginde yapılan Yuvarlak ancak Köşelere dikilen etrafı kenar oyalı modeller gerçekten çok ilgi çekici.

Pike Dantel Örnekleri için sayfaya ayrıca Ara Dantel örneği olarak ta kullanabileceğiniz Dantel Örneği çalışmaları da ekledim.Aralarından seçeceğiniz Dantelleri Çeyiz ve Dantel satışı yapan Dantel Siparişi alan Arkadaşlara da öneririm.Zira bu yıl Dantel kullanımı eski günleri aratmayacak gibi görünüyor.

Dantelleri Kurdele nakışı ve çeşitli süsler ile Havlu ucu olarak nasıl kullanılıyor örneklerde görebiliriz.Sitemde Danteller bölümüne baktığınızda her türlü Dantel Örnekleri görebilirsiniz.
Resimlere Tıkladığınızda Dantelleri Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

Köşe Danteli Videolu Dantel Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Comments on 60 TANE KÖŞE DANTEL ÖRNEKLERİ

10 Trackbacks & Pingbacks

  1. VİDEOLU ANLATIMLI PALMİYE DESENLİ DANTEL YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. EN GÜZEL 42 DANTEL ÖRNEKLERİ | Nazarca.com
  3. TIĞ İŞİ İNCİ BONCUKLU ŞERİT ÖRGÜ VİDEOLU ÖRNEK | Nazarca.com
  4. 42 ADET ÇEŞİTLİ DANTEL MODELLERİ | Nazarca.com
  5. 2016 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ | Nazarca.com
  6. KILÇIK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI | Nazarca.com
  7. MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ | Nazarca.com
  8. TÜRKÇE VİDEOLU DANTEL DERSLERİ VE MODELLERİ | Nazarca.com
  9. 1955 YILINDAN 2000 YILINA ESKİ DANTEL ÖRNEKLERİ | Nazarca.com
  10. YÖRESEL DANTEL ÖRNEKLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*