Örgü Modelleri Danteller Örnekleri MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

10107
mutfak-pecete-dantel-modelleri
mutfak-pecete-dantel-modelleri

Köşe Dantelli Mutfak Takımları içinden Çeyizlik Mutfak Peçetesi Dantelleri-Mutfak Masası Ara ve Uç Danteller-Mutfak Havluları için Kenar ve Uç Dantelleri.

Dantel Mutfak Takımı Modelleri içinde Nakış ve Piko ile Kumaş aralarına ve Uç Dantel olarak Köşelere işlenen Danteller inanılmaz güzeller.

Yeni Sezen Mutfak Takımı Dantelleri kurdele nkışı çiçekler ve İnci Boncuklar ile süslenen Köşe Dantelleri gerçekten çok güzeller.

Renkli ve Boya baskılı Dantel örneklerine resimler içinden seçebilir en güzel Peçete Dantellerini Çeyizinize yapabilirsiniz.

Değişik Peçete Dantelleri Yuvarlak Üç Motiften oluşan Köşe Dantel örnekleri özellikle Vitrin Dantelleri ve Mutfak takımı Peçete köşelerinde şık oluyor.Yuvarlak Danteller için burada farklı örnekler var.

Son Model Dantel Örnekleri içinde Vitrin Dantel Örnekleri Dantel görselleri içinde beğeneceğinizi düşündüğüm Yeni Dantellerden –Kare Danteller de burada- oluşuyor.

2016 Dantel Örnekleri için sizlere Yeni Dantel Modelleri kadar çok eskiye dayanan Klasik Dantel Örneklerini de burada Eski Danteller olarak gösterdim.

Sizinde hoşunuza gideceğini düşündüğüm Minik renkli motiflerden yapılan Köşe Peçete Dantelleri için bazılarında Halkalar kullanılmış.Halkalı Köşe Dantelleri Peçete Danteli dışında Vitrin Dantel Örneği olarak ta kullanılıyor.

İğne Oyası Örnekleri içinde çok beğendiğim bir kaç Havlu Kenarı İğne Oyası Modellerini ve İğne Oyalı Mutfak Peçetelerini de resimler içinde görebilirsiniz.

Metre Boncuklu Danteller için burada göreceğiniz Taşlı Boncuklardan yapılan Motiflerden Peçete köşelerine uygulayabilirsiniz.

En Güzel Danteller olarak adlandırdığım 42 Adet Dantel Modelleri olan bu sayfada da sizlere her türlü Dantel Modellerinden seçtiğim Şık Danteller bulunuyor.

2016 Kenar Dantelleri için bu Yıl Havlu Kenarı Dantel Örnekleri çok revaçta.Çeyizlik Kenar Dantelleri için aradığınız örneği burada bulabilirsiniz.

Danteli Mutfak Perdelerinde de kullanmak isterseniz o zaman burada ki Dantel Mutfak Perdeleri örneklerine bakabilir zor ve uzun süren ama çokta güzel olan Bu Danteller hoşunuza gidebilir.

mutfak-pecete-dantel-modelleri
mutfak-pecete-dantel-modelleri

Evde Kullanılan Klasik Dantel Modelleri olan bu örnekler günlük Dantel kullanımı için buradaki Danteller çok güzeller.

Yöresel Danteller Her ilin kendine has Dantel zevki olduğu gibi Yörelere göre çok bilinen ve o yörede en çok örülen Dantel den seçtiğim Dantel Arşivi burada.

Çeşitli Danteller arasında belki daha önce hiç görmediğiniz Trend Danteller görebilirsiniz. Ancak burada her türlü Danteller görebilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görebilirsiniz.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz