Skip to main content


mutfak-pecete-dantel-modelleri

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

Köşe Dantelli Mutfak Takımları içinden Çeyizlik Mutfak Peçetesi Dantelleri-Mutfak Masası Ara ve Uç Danteller-Mutfak Havluları için Kenar ve Uç Dantelleri.

Dantel Mutfak Takımı Modelleri içinde Nakış ve Piko ile Kumaş aralarına ve Uç Dantel olarak Köşelere işlenen Danteller inanılmaz güzeller.

Yeni Sezen Mutfak Takımı Dantelleri kurdele nkışı çiçekler ve İnci Boncuklar ile süslenen Köşe Dantelleri gerçekten çok güzeller.

Renkli ve Boya baskılı Dantel örneklerine resimler içinden seçebilir en güzel Peçete Dantellerini Çeyizinize yapabilirsiniz.

Değişik Peçete Dantelleri Yuvarlak Üç Motiften oluşan Köşe Dantel örnekleri özellikle Vitrin Dantelleri ve Mutfak takımı Peçete köşelerinde şık oluyor.Yuvarlak Danteller için burada farklı örnekler var.

Son Model Dantel Örnekleri içinde Vitrin Dantel Örnekleri Dantel görselleri içinde beğeneceğinizi düşündüğüm Yeni Dantellerden –Kare Danteller de burada- oluşuyor.

2016 Dantel Örnekleri için sizlere Yeni Dantel Modelleri kadar çok eskiye dayanan Klasik Dantel Örneklerini de burada Eski Danteller olarak gösterdim.

Sizinde hoşunuza gideceğini düşündüğüm Minik renkli motiflerden yapılan Köşe Peçete Dantelleri için bazılarında Halkalar kullanılmış.Halkalı Köşe Dantelleri Peçete Danteli dışında Vitrin Dantel Örneği olarak ta kullanılıyor.

İğne Oyası Örnekleri içinde çok beğendiğim bir kaç Havlu Kenarı İğne Oyası Modellerini ve İğne Oyalı Mutfak Peçetelerini de resimler içinde görebilirsiniz.

Metre Boncuklu Danteller için burada göreceğiniz Taşlı Boncuklardan yapılan Motiflerden Peçete köşelerine uygulayabilirsiniz.

En Güzel Danteller olarak adlandırdığım 42 Adet Dantel Modelleri olan bu sayfada da sizlere her türlü Dantel Modellerinden seçtiğim Şık Danteller bulunuyor.

2016 Kenar Dantelleri için bu Yıl Havlu Kenarı Dantel Örnekleri çok revaçta.Çeyizlik Kenar Dantelleri için aradığınız örneği burada bulabilirsiniz.

Danteli Mutfak Perdelerinde de kullanmak isterseniz o zaman burada ki Dantel Mutfak Perdeleri örneklerine bakabilir zor ve uzun süren ama çokta güzel olan Bu Danteller hoşunuza gidebilir.

Evde Kullanılan Klasik Dantel Modelleri olan bu örnekler günlük Dantel kullanımı için buradaki Danteller çok güzeller.

Yöresel Danteller Her ilin kendine has Dantel zevki olduğu gibi Yörelere göre çok bilinen ve o yörede en çok örülen Dantel den seçtiğim Dantel Arşivi burada.

Çeşitli Danteller arasında belki daha önce hiç görmediğiniz Trend Danteller görebilirsiniz. Ancak burada her türlü Danteller görebilirsiniz.

mutfak-pecete-dantel-modelleri
mutfak-pecete-dantel-modelleri

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görebilirsiniz.Benzer Yazılar:

ÇEYİZLİK GRİ SİMLİ İPLE TIĞ İŞİ GELİN YELEĞİ YAPIMI
Simli ince iple yapılan Gri renkli Tığ Örgü Örnekli Gelin Yeleği yapılışı Türkçe Videolu baştan sona açıklamalı. Yazlık Tığ İşi Örgü Bayan Yeleği Modelleri için bu Kolay Yelek Örneği,Yaka,Koltuk kesimi hepsi detaylı anlatımlı. Tığ işini yeni,yen öğrenen hanımlar ve Yelekler için yeni Örgü Modelleri isteyen Arkadaşlar için görüp çok beğendiğim Canım ...
TRABZAN YUVASI ÖRNEKLİ BERE BOYUNLUK BAYAN TAKIM TARİFİ
Örgü Trabzan Yuvası Bere ve Boyunluk Modeli Tığ Örgü ile çok güzel Modeli çok kolay Bu Örme Bayan Takı Bere Boyunluktan Siz de yapabilirsiniz. 3,5 ve 4 mm Tığ-Laine Lollipop ip-Her iş için ideal olan çok yumuşak, fantezi iplik. % 20 Merinos yünü -% 80 Premium akrilik -top 150 g, +/- ...
3 TANE GÜZEL BANYO LİFİ TARİFLİ YAPILIŞLARI
3 Tane Lif Modelinin üçünün de Videolu Türkçe Açıklamalı yapılışını göreceğiniz sayfamız da daha bir çok Yeni Lif Tasarımları ve yapılışları bulunuyor. 3-renk-yesil-göbekli-sabun-lifi İlk videoda Yıldız Lif Modeli olarak 3 renkli Lif modeli yapılışı göreceksiniz. Lif Göbeğine Yeşil renk ile değişik bir çiçek çalışması yapılan Hamam bezi 7 ...
DELİKLİ ÇİÇEK BONCUKLU OYA TARİFİ
Delikli Çiçekli Boncuklu Oya modeli Videolu Oya Dersleri için Günümüzün Yeni Boncuk Oyalarını ve Yazma Oyalarını sitemiz de bulabilirsiniz. Açıklamalı Oya Dersleri Tığ Modelleri en çok Tülbentlere yakışan Boncuk Oyaları ile Tek renk ip ve Boncuk ile Kolay Model yapımı. delikli-cicekli-boncuklu-tig-oyasi Bu günün 2. Tığ Oyası yapımı oluyor.İlk olarak ...
3D ÖRGÜ TIĞ İŞİ BERE YAPIMI
Kabarık Petek Örnekli Kolay Tığ İşi Bere Yapılışı Yeni ve Kolay Örme Bere Örnekleri ve yapılışları için sitede bir çok Bere Modelleri ve Yapılışı görebilirsiniz. Anlatım yabancı ancak detaylı ve anlaşılır olduğundan herkes anlayabilir. Eğer daha Modelli ve Şık bir Örgü Çocuk Beresi isterseniz burada şişe yapılan Yelek Takımı ile yapılışı ...
TIĞLA BAYAN ÇANTASI ÖRÜLÜŞÜ
Tığ işi örme bayan çantası, çok kolay bir şekilde örülmüş siz isterseniz içine bir astar dikebilirsiniz. çantayı isterseniz olduğu gbi sade kullanın isterseniz deri br çanta sapı,keçeden yada örgü çiçek motifleri, yada boncuklara süslüyebilirsiniz. Düz tranzan yaparak örmüş ikici sırada tek sıra sık iğne yapmış,(tarbzanın arka tek ilmeğine batırılarak yapılan sık ...
ÇİÇEK AÇAN BADEMLER TASARIM İĞNE OYASI
Yeni Tasarım İğne Oyası Modeli Tarifi- Daha önce Hiç görmediğim Yeni Tasarım 2019 İğne Oyası Yazma Modellerinden güzel bir Kenar Oyası görmek için buyrun. Çıtı Pıtı modeliyle çok kibar aradaki Çimenleri İğne Motifleri renklerinden anlatımı çok güzel. Ara Çimen Oyası Zürafa ile birlikte yapıldığından Öncesin de Zürafa yapmanıza gerek kalmıyor. Daha önceden ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

5 thoughts to “MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir