ÜÇ YAPRAKLI LALELER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

uc-yaprakli-laleler-orgu-modeli
uc-yaprakli-laleler-orgu-modeli

3-yaprakli-lale-orgu-modelli-yelek

uc-yaprakli-laleden-orgu-yelek
uc-yaprakli-laleden-orgu-yelek

3 Yapraklı Örgü Modeli olukça Şık Bayan Yeleklerinde,Hırkalarda ve Şiş işi Battaniyelerde her türlü Örgüler için Türkçe Örgü Videolu 3 Yapraklı Laleler Örgü Modeli yapımı.

3 Yapraklı Lale örneği bir benzeri Bayan yeleklerinde kullanılan benzer Ajurlu modeli daha önce burada size Ajurlu Laleler Örgü modeli olarak sunmuştum.

Gizli Artırmalı Ajur olmadan yapılan 3 Yapraklı Lale Örgü Deseni göründüğünün aksine kolay Örgü Modeli olarak videoyu iyi izleyen her hanım örneği çıkarabilir.

3 Kat Angora örgü ipi ve 5 numara şiş ile örülen 3 Yapraklı Lale Örneği Lale örnekleri için 11 arada olan Burgu ara örgü modeli için 4 ilmek toplam 15 ve katları şeklinde örülüyor.

3 Yapraklı Örgüler arasından seçtiğimiz bu Modeli Örnek anlatımı için ince ip ve 3,5 numara şiş ile gösteriliyor.Ancak 1. resimde gördüğünüz üstteki modele 3 kat ip 5 numara şiş ile yapılmış.

Sevgi hanımın anlattığı bu güzel Örgü modeli benzeri ve farklı örgü modellerine Örgü Videoları yazan linkten bakabilirsiniz.

Tığ işi Örgü Danteller için sizlerden Çeyizlik Peçete Dantelleri ,istekleri üzerine burada Mutfak Takımı Dantellerinden seçtiğim En Güzel Peçete Dantel Modellerine bakabilirsiniz.

Tığ işi Örgüler içinde Motif Aparatı Şal Örneği modeli Boncuklu Yıldız Şal Modeline buradan bakarak nasıl Şal Örülür görebilirsiniz.

Dut iple örgü örmek için Şiş ile yapılan Dut İpten Atkı nasıl yapılır? burada bayanlar için Kışlık Bayan Şal ve Atkı Yapılışına bakabilirsiniz.

Domino Küp Şeker Örneği Şiş ile örülen arklı Örgü Modelleri arasından 2 şiş ile örülen bu örneği mutlaka bakmadan geçmeyin.Özellikle Kış Örgüleri için Ev de Örgü Örtüler ve Bebek Battaniyeleri için biçilmiş Kaftan.

uc-yaprakli-laleler-orgu-modeli
uc-yaprakli-laleler-orgu-modeli

3 Yapraklı Laleler Örgü Modeli Videosu İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KARDELEN TIĞ İŞİ ÖRGÜ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*