Skip to main content


uc-yaprakli-laleler-orgu-modeli

ÜÇ YAPRAKLI LALELER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

3-yaprakli-lale-orgu-modelli-yelek

uc-yaprakli-laleden-orgu-yelek
uc-yaprakli-laleden-orgu-yelek

3 Yapraklı Örgü Modeli olukça Şık Bayan Yeleklerinde,Hırkalarda ve Şiş işi Battaniyelerde her türlü Örgüler için Türkçe Örgü Videolu 3 Yapraklı Laleler Örgü Modeli yapımı.

3 Yapraklı Lale örneği bir benzeri Bayan yeleklerinde kullanılan benzer Ajurlu modeli daha önce burada size Ajurlu Laleler Örgü modeli olarak sunmuştum.

Gizli Artırmalı Ajur olmadan yapılan 3 Yapraklı Lale Örgü Deseni göründüğünün aksine kolay Örgü Modeli olarak videoyu iyi izleyen her hanım örneği çıkarabilir.

3 Kat Angora örgü ipi ve 5 numara şiş ile örülen 3 Yapraklı Lale Örneği Lale örnekleri için 11 arada olan Burgu ara örgü modeli için 4 ilmek toplam 15 ve katları şeklinde örülüyor.

3 Yapraklı Örgüler arasından seçtiğimiz bu Modeli Örnek anlatımı için ince ip ve 3,5 numara şiş ile gösteriliyor.Ancak 1. resimde gördüğünüz üstteki modele 3 kat ip 5 numara şiş ile yapılmış.

Sevgi hanımın anlattığı bu güzel Örgü modeli benzeri ve farklı örgü modellerine Örgü Videoları yazan linkten bakabilirsiniz.

Tığ işi Örgü Danteller için sizlerden Çeyizlik Peçete Dantelleri ,istekleri üzerine burada Mutfak Takımı Dantellerinden seçtiğim En Güzel Peçete Dantel Modellerine bakabilirsiniz.

Tığ işi Örgüler içinde Motif Aparatı Şal Örneği modeli Boncuklu Yıldız Şal Modeline buradan bakarak nasıl Şal Örülür görebilirsiniz.

Dut iple örgü örmek için Şiş ile yapılan Dut İpten Atkı nasıl yapılır? burada bayanlar için Kışlık Bayan Şal ve Atkı Yapılışına bakabilirsiniz.

Domino Küp Şeker Örneği Şiş ile örülen arklı Örgü Modelleri arasından 2 şiş ile örülen bu örneği mutlaka bakmadan geçmeyin.Özellikle Kış Örgüleri için Ev de Örgü Örtüler ve Bebek Battaniyeleri için biçilmiş Kaftan.

uc-yaprakli-laleler-orgu-modeli
uc-yaprakli-laleler-orgu-modeli

3 Yapraklı Laleler Örgü Modeli Videosu İzleBenzer Yazılar:

ÇOK ŞIK YENİ TASARIM MİL OYASI YAPIMI
Mil Oyaları ve Yapılışları serimize aynen devam ediyor Yeni Oya Tasarımı Kibar Yelpazesi İplik Oyası Model Tarifini izliyoruz. Son zamanlarda Kanal da en çok beğenilen Oyalardan olunca Bu Oyayı sizler de görün istedim. Ne yalan söyleyeyim paylaştığım modelleri yapan hanımların hepsi ile gurur duyuyorum.Hem Boş vakitlerinde Bizler için El işi videoları ...
FISTIKLI KELEBEKLİ KROKODİL ŞAL YAPIMI TÜRKÇE VİDEOSU İLE
Yazlık Gelin Şal Modeli için düşünebileceğiniz Yapılışı Keyifli Tığla Yapılan Fıstıklı Kelebek Krokodil Modeli Yapılışı Türkçe Videolu Tarifi ile Örgüden Gelin Şal Modeli. Krokodil Örnekli bu modelin adı Kelebekli Krokodil olarak ta bilinir.Üçgen Şeklinde Örülen Krokodil Fıstıklı Kelebek örnekli Şal örneği Beyaz Model Noko Angora ip ile örülmüş 3 numara Tığ ...
MAVİ ÖRGÜ YARIM BOT MODELİN DE İNCİLİ PATİK YAPILIŞI
37-38 Ayaklara Göre Örgü arası Boncuklu Yarı Bot Patik Modeli Yapımı. Görünüşü güzel yapılışı kolay İncili İki Şiş Örgü Patik. 1 Yumak Patik ipi- 1,5 dal İnciler-Her Patik için 148 Tane İnci kullanılıyor.Ya 3 Numara misinalı şiş Ya da 3 Tane Tek şiş. 46 ilmekle başlanacak.37 38 Numaralar da Taban kısmı ...
İRİ RENDELİ HER MODELE UYGUN DESEN YAPIMI
Örgü İri Rendeli Model Tarifi- Ön Yüzü Kabarık model ile her türlü örgüler yapabiliriz. Örneğin Tarifi ile öğrendikten sonra Her istediğimiz Model de uygulayabileceğimiz güzel Örgü Deseni. Örneğin adı Rende ama o model çok eski bilinen hatta ben de 2 Tane Farklı Bebek Yelek tarifi olan Rende Modelli Bebek Yelek yapılışları ...
VİDEOLU ANLATIMLI YILAN ÖRGÜ MODELİ
Sizlere Bugün Atkı,Örgü Boyun Atkı Örneği,Şal ve diğer örgüler için kullanabileceğiniz "Fransız Sakızı" veya "Yılan Deseni" diye bilinen çok güzel ve kolay bir Örgü Modelini paylaşmak istiyorum. Videolu anlatımlı Örme Yılan Örgü Modeli tek renk ip ile örülüyor. Bizde bu örneğin biraz benzerine Başak örneği de deniliyor fakat ben bu örneği ...
İP ÇEKMELİ FISTIKLI LİF MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
Tek Renkli Kolay Kare Banyo Lif Yapılışı-Açıklamalı Yeni Lif Modelleri için sizlere Çok Güzel Lif Örnekleri ip-cekilen-fistikli-banyo-li-ornegi göstermek isterken Tığ işi İp Çekmeli Fıstıklı Lif Modelini Türkçe videolu açıklamalı modelini göstermek istiyorum. Çeyizlik Tek Renkli Örgü Lifler için bu narin ve Zarif Lif modelini düşünebilirsiniz. İp Çekmeli Fıstıklı Örek ...
ANLATIMLI YAKADAN BAŞLAMALI YANDAN DÜĞMELİ KIZ BEBEK YELEĞİ
Çok şirin pembe örnekli bir kız bebek yeleği.Tabi siz başka bir iple aynı örneği erkek bebek yeleğindede kullanabilirsiniz.Yakadan başlamalı bu yelek modelini kışın bebeğiniz üşümesim diye örüp giydirmek isterseniz buyrun alta resimli,Açıklamalı Bebek Yelek örneğini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.İyi Günlerde Giysin Bebeğiniz.Kolay Gelsin pembe-kiz-yelek-ornek Yakadan 91 tel başlanır. ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ÜÇ YAPRAKLI LALELER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir