domino-kup-seker-sis-isi-orgu-modeli


DOMİNO KÜP ŞEKER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

How to work a half domino square -Örgü şişleri ile örülen Domino Küp Şeker Örgü Modeli başlama,Küp şeker 2. sıra ve Domino Küp Şeker Örgü Bitirme Teknikleri.

Küp Şeker Örgü modelinin Ortadan başaklı anlatımı olan Domino Küp şeker örneği Battaniyeler,Örtüler ve Paspaslar için çok kullanılan bir Örgü Modeli.

Tunus İşi Küp Şeker örneği yapılışını da görmüştünüz ancak burada ki örnekte Küp şekerlerin ortasında başaklar olduğu için biraz daha farklı modeli oluyor.

En Güzel Bebek Örgü Modelleri Sayfasını da Küçük Bebekleri ve Çocukları olan Anneler ve Bebek yakınları için seçtiğim Bebeklere neler örülür? fikir alabileceğiniz hoş modelleri burada gösterdim.

Domino Küp Şeker örneği benzeri olan Tunus İşi Küp Şeker Örgü Modeline buradan nasıl yapılır Tığ Tekniği Tunus Örgü Modelinden yapılan Bebek Battaniyesi modeline bakabilirsiniz.

Resim içinde Renkli akıllı iple örülen Domino Kip şeker deseni ile yapılmış Olan Bebek Battaniyesi örneği nasıl durmuş görebilirsiniz.

domino-kup-seker-orgu-tunus-isi
domino-kup-seker-orgu-tunus-isi
domino-kup-seker-orgu-modeli
domino-kup-seker-orgu-modeli

Domino Küp Şeker Şiş İşi Modeli

2.

3.

Wie man einen halben Domino Platz zu arbeiten

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir