Menü Kapat

kumasli-dantel-salon-takimi

KUMAŞLA BİRLİKTE YAPILAN DANTEL VİTRİN PEÇETESİMutfak Peçetesi Dantel Modeli veya Salon,Yatak Odası Danteli olarak ta kullanabileceğiniz Ortası Kumaşlı Çevresi Motifli Peçete Danteli yapımı.

Önce Dantel Motifler ile başlanan Motifler yapıldıkça Vitrin Danteli Çevresi yapımı ile devam eden en son Dantelin kumaşla birleştiği Mutfak Takımı Dantel.

ortasi-kumas-cevresi-dantel-salon-vitrin-danteli
ortasi-kumas-cevresi-dantel-salon-vitrin-danteli

Motifli Kolay Danteller için de kumaş kullanılmadan yapılan Dantel Salon Takımı Tarifine buradan bakabilir başka modelleri de inceleyebilirsiniz.

Çevresi hep aralarda 5 zincir çekerek trabzanlar ile tamamlanan Kenar Örneğini Battaniyeler,Kenar Danteli isteyen Masa Örtüleri için de kullanabilirsiniz.

Eğer kumaş kullanmak istemiyorsanız o zaman Motifler ile yaptıktan sonra Kenar oyasını yaparak tamamlarsınız. Zaten videoda Kumaşın nasıl ekleneceği Piko ile mi? Tığ ile mi? ekleniyor maalesef bende bilmiyorum.

İçlerine Nikah şekeri,Bebek şekeri ya da Lavanta veya Sabun koyabileceğiniz Dantel Keseler için çok harika Lavanta Kesesi Dantel Tariflerini de sitemiz de sizlere sunduk.

2 Comments

  1. Geri bildirim: HER TÜRLÜ KULLANILAN KARE DANTEL YAPILIŞI | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: 3 AŞAMALI ŞİŞ OYASI İLE TÜLBENT KENARI TARİFİ | Nazarca.com %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir