el-orgu-dantel-sabun-lavanta-kese-modelleri-ve-tarifleri


30 TANE NAZARCA DANTEL SABUN KESELERİ VE TARİFLERİ

Bebek Örgüleri, Danteller, El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

30 Tane Dantel Kese modelleri ve Dantel Sabun Kesesi Tarifi  aynı zamanda Dantelli Lavanta kesesini biraz daha büyük ördüğünüz de Tespih kesesi olarak ta kullanabileceğiniz gibi Söz ve Nişan Bohçalarına,Nikah Şekeri Kesesi Hediyelik olarak ta koyabilirsiniz.

Çekmecelere,Giysi dolaplarına Nevresim,Çarşaf,Havlu dolaplarına koyduğunuz da her şey mis gibi Lavanta keseleri ile daha güzel kokacaktır. Baby Shower Partileri olarak bilinen Bebek Şekerleri dağıtılan özel günlerde,Sünnet odası vs için de düşünebiliriz.

Aslında Kare,Yuvarlak ve Dikdörtgen Dantellerden,Tığ örgüleri birleştirerek çeşitli modelleri kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

etaminden-islemeli-keseler
etaminden-islemeli-keseler

Hatta Saten,Tül ve Jüt Keten kumaşlardan yaptığınız Keseleri Nikah şekeri için Kendi düğününüz de kendi emekleriniz ile şahane Dantel Kese Nikah şekeri modelleri yapabilirsiniz.

Kına Gecesinde kınanız da dağıtabilir ya da Ev dekorasyonun da Banyolarda çeşitli alanlarda da güzel olacaktır.Sayfa altında hem Dantelden hem Keten Kumaştan Nasıl Dantel Kese Örnekleri yapılır? görebilirsiniz.

Yapılışı için Oya altlığı ipliği denilen 9 kat ağ ipliği ,Floş oya ipi 2 katlı, renkli bir kaç bobin ip 8 numara Tığ organze kurdele.

Sabun Kesesi Yapımına Kesenin ortasındaki Çiçekli motifi yaparak 2 kat ipe 10 zincir çekilerek başlayın. Bu güzel Dantel Keselerin içine Kokulu Taş Sabunlar,Lavantalar ve değişik kokular koyarak kendinize ve sevdiklerinize Hediye olarak El Ürünü Hediyelikler verebilirsiniz.

Bir bütün halinde örülen Kese Dantellerin içini doldurduktan sonra İnciler,Kurdeleler gibi materyaller ise süsleyerek tamamlayabilirsiniz.Modellere Tıkladığınızda Resimler Büyür

Açıklamalı Dantel Sabun Kesesi Videosu

Keten Kese Tarifi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “30 TANE NAZARCA DANTEL SABUN KESELERİ VE TARİFLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir