ÖRGÜ HEDİYELİK BEBEK ŞEKERİ YELEK TÜRKÇE VİDEOSU

orgu-bebek-sekeri-minik-yelekler
orgu-bebek-sekeri-minik-yelekler

Türkçe açıklamalı Örgü Yelek şeklinde Minik Yelek Bebek Şekeri Yeni Doğum yapan Annelerin Bebek Mevlüdü sırasında Hediye olarak vereceği Şirin Minik Örgü Yelekler Mıknatıs yapıştırıldığında Örgü Yelek Magnet (Buzdolabı süsü) olarak ta kullanılıyor.

Kız ve Erkek Bebek Yeleği olarak tasarlanan Örgü Hediyelik Küçük Yeleklerin arkasına Çengelli iğne ile tutturarak Bebek Odası Perdesine Takabilir ya da Buzdolabına yapıştırmak için arkasına Mıknatıs ta yapıştırabilirsiniz.

orgu-bebek-sekeri-magnet-yelekler
orgu-bebek-sekeri-magnet-yelekler

Nazar Boncukları ve İnci Boncuklu Bebek Yeleklerini öğrenmenin en kolay yolu bu olsa gerek. Emine hanımın anlattığı bir çok Bebek Örgüleri sitemizde de Bebek Örgüleri bölümün de görebilirsiniz.

Bunlar gibi Minik Örgüleri,Minik Patikleri Arabasının Aynasına Takmak isteyenler ya da Çantasına,Anahtalık gibi Örgü süs olarak ta kullanabilirler.

Örgü Modelleri için lütfen menüde Yeni Örgü Örneklerine bakmayı unutmayınız.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*