Örgü Modelleri Danteller Örnekleri 55 TANE EN GÜZEL DANTEL MUTFAK PERDELERİ

55 TANE EN GÜZEL DANTEL MUTFAK PERDELERİ

14058
2016-en-guzel-dantel-mutfak-perde-modelleri

Tığ işi Mutfak Dantel Perdeleri-El Yapımı Mutfak Dantel Örnekleri arasından sizler için seçtiğim tam 55 Tane En güzel 2016 Mutfak Dantel Perde Modelleri.Mutfak Perdesi Danteller Boncuklu ve Kurdele ile süslenmiş oldukça modern ve şık Perdeler ile Mutfakların havası değişiyor.

Neredeyse Kadın olan her evde Mutfaklar kadınların en çok zaman geçirdiği ve Oturma odası gibi çok sık kullandığı Mutfaklara biraz şıklık katmak değişik ve hoş bir Yazlık Ev havası katmak güzel fikir.

Evinde Dantel kullanmayı sevmeyen hanımlar bile Mutfak Pencerelerine Elde yapılan Tığ işi Mutfak Perdelerini,Kapı Dantel perdelerini kullanırlar.

Özellikle Mutfak kapısının üzerine yapılan Kısa Mutfak perdelerinin uçlarını saçaklı ve Boncuklu olarak yaptıklarında inanılmaz güzel buluyorum.

Mutfak Dantelleri arasında en çok Mutfak dolaplarına Peçete Danteller,Dantel Tutacaklar,Mutfak Masası Dantel Örtüleri ve Perdeler ile daha şık olabiliyor

Danteller bölümüne baktığınızda sizde göreceksiniz sizlere Her Türlü Dantel Örnekleri sundum.Bunların arasında Kare Danteller,Pike Ara Dantelleri,Çarşaf Dantel Örnekleri,Vitrin Dantelleri,Yatak odası ve Salon Takımı Danteller ile Havlu kenarı Dantel Modelleri bulunmakta.

Çeyizlik Mutfak Perdesi Danteller artık öyle eskiden olduğu gibi tüm pencereyi örtmüyor.Sizinde Dantel Perde Resimleri arasında göreceğiniz gibi Kısa ve Küçük Dantel Perdeler bu yıl çok Favori.

Hatta Perdeler bildiğimiz Kare ya da Uzun olmanın dışında Motiflerin birleşimi ile yapılan Üçgen Mutfak Dantelleri bile var.Ancak Üçgen Perdelerin uçlarına Yine Anglez Zinciri ve uçlarına Boncuklar yapılarak süslenmiş.

Tığla örülen Mutfak Perdeleri arasında Renkli Dantelli Perdeler özellikle Mutfağına renk katmak isteyenler için.Eğer isterseniz ayn Dantel Örnekleri ile Mutfak Takımı Danteller yapabilir hatta Mutfak Masa Danteli ile tam şıklık yakalayabilirsiniz.

Resimlere Tıklarsanız Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz