Örgü Modelleri 98 TANE İĞNE OYASI MODELİ

98 TANE İĞNE OYASI MODELİ

6528

Burada 98 Tane İğne Oyası Örneği Bulunmakta-2016 Seçmece En Güzel İğne Oyası Modelleri-Sizler için derlediğim İğne Oyası Örnekleri arasında Yazma ve Yemeni İğne Oyaları,Havlu kenarı İğne Oyaları.

Çiçek şeklinde İğne oyaları ve İğne Oyası Vitrin,Oda ve Salon takımı modeller bulunmakta.Yeni İğne Oyası Örneği istekleri için Türkçe Videolu Anlatımlı İğne Oyası Nasıl Yapılır? izleyerek sizde İğne Oyası işleyebilirsiniz.

Zarif İğne Oyası modelleri ile yapılan Masa ve Yatak örtüleri hatta Karyola örtüsü üzerine İğne oyalı Çiçeklerden yapılan süslemeler hayranlık uyandırıyor.

Tülbent ve Namazlık kenarı için İğne oyası Örneği isterseniz burada bulunan güzel İğne Oyaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Çeyizlik İğne oyaları Bohça İğne oyası ve Havlular için İğne Oyalı örneklere bakabilir sizde Çeyizinizde ki eksikleri öğrenerek kendiniz İğne oyası yapımı nasıl bakarak yapabilirsiniz.

Yörelere göre değişen İğne Oyası Teknikleri bulunmakta. Sizlerde İnternet’te gezinti yaparken Bolu İğne Oyaları,Gönen,İzmir,Kütahya,Namrun,Nallıhan,Manisa gibi bir çok İğne Oyası Tekniği görmüşsünüzdür.

İğne oyası işlemeleri için İnce uzun ve yuvarlak boncuklar,Pul,Halka gibi bir çok süsleme teknikleri kullanabilirsiniz.

Çok yakında Sizler için Türkçe Videolu Mekik Oyaları ve Videolu Açıklamalı İğne Oyası Örnekleri sunmaya paylaşmaya başlayacağım.Sayfa altında iki adet güzel İğne oyası yapılışı sizlere teknik hakkında yeterli bilgiyi verecektir.

Havlu Kenarı İğne Oyaları sayfamızda çok daha önce hazırladığım İğne oyaları görebilir buradan da ayrıca Resimli anlatımlı İğne Oyası yapılışına bakabilirsiniz.

66 tane İğne Oyası ve Mekik Oyası modeline buradan bakabilir yeni Mekik oyalarını takip edebilirsiniz.

Yelpaze İğne oyası tekniği en kolay İğne Oyası örneklerindendir. İğne oyasında acemi olan yeni başlayanlar buradan videoyu izleyerek öğrenebilirler.

Türkçe Videolu İğne Oyası Tarifleri

Karanfil İğne Oyası Yapılışı Video

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz