RESİMLİ AÇIKLAMALI İĞNE OYASI HAVLU KENARI ÖRNEĞİ


Resimli Anlatımlı İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

Çeyizlik hazırlığındaki gelin adayları için üzeri inci boncukla süslenmiş harika bir İğne oyalı Havlu Kenarı Modeli.  2014 İğne Oyaları arasında en beğendiğim İğne Oyası Örnekleri arasında.

Havlu kenarı işlemeleri aynı yazma ve yemeni kenarı dantel ve iğne oyalarında ki gibi renk uyumlu olduğunda  çok daha şık görünüyor.

İğne oyası örneği arayan hanımlar için çok güzel ve yen iğne oya modeli olarak tercih edilebilir şık bir İğne Oyası Örneği.  İsteyenler bu Güzel İğne Oya Havlu Kenarı Örneği isterlerse Yazma ya da yemeni kenarı olarak ta kullanabilirler.

Anlatımlı ve Görselli resimli İğne oyaları için Menümüzden faydalanabilirsiniz. Videolu İğne Oyası Anlatımı buradan bakabilirsiniz.

Resimlere tıklayarak daha büyük olarak görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. 98 TANE İĞNE OYASI MODELİ | Nazarca.com
  2. İĞNE OYASI ÖRNEKLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*