ÇİÇEKLİ MEKİK OYASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

mekik-oyasi-cicek-modeli-yazma
mekik-oyasi-cicek-modeli-yazma

Mekik Oyası Dersleri-Türkçe Videolu Mekik Oyası Çiçek Modeli yapılışı ile Çeyizlik Mekik Oyalı Yazmalar ve Yemeniler,Mekik oyası örnekli Namazlıklar ve Mevlit Oya Modelleri yapabilirsiniz.

Çeyizlik Mekik Oyası Modelleri için beğenize sunduğum bu Yapım aşamalı Mekik Oyası Yapımı hoşunuza gider yeterli ilgiyi görürse artık sitede Mekik Nasıl Yapılır? Mekik Oyası Örnekleri ve yapılışlarını sizler için paylaşacağım.

Geçen yıllarda sizlere İğne oyası ve Mekik oyası modellerinden oluşan güzel modeller paylaşmıştım. Aralarından seçtikleri ile Çeyize Mekik oyası Çiçekli modeller yapan hanımlar örnekleri benim ile paylaşmışlardı.

Mekik Oyası Öğrenmek İstiyorum diyen hanımlar buradan Mekik Oyası Derslerini Videolu Mekik Oyası Tariflerini izleyerek Yeni Mekik Oyaları öğrenebilirler.

cicekli-mekik-oyalari
cicekli-mekik-oyalari

İğne Oyası Dersleri için Kirpikli İğne Oyası modeli ve  Tığ Oya Örneği olan İncili Şiş Oyası Modelleri nasıl yapılır?

cicekli-mekik-oyasi-yapilisi
cicekli-mekik-oyasi-yapilisi

Örgü Modeli Baklava İşlemeli Bebek Yelek yapılışı ve Örgü Modeli Örneği olan 2 Renkli Hasır Örneği yapılışları için buradan lütfen.

Mekik Oyası,Mekik Oyaları,Mekik Oyası Dersleri,Mekik Oyası Öğrenmek İstiyorum,Videolu Mekik Oyası,Çiçekli Mekik Oyası

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. YELPAZE İĞNE OYASI TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. İKİLİ ÇİÇEKLİ MEKİK OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*