El İşleri VİDEOLU İĞNE OYASI KAYA YAPILIŞI ÇEVİRME TEKNİĞİ

VİDEOLU İĞNE OYASI KAYA YAPILIŞI ÇEVİRME TEKNİĞİ

2558
igne-oyasinda-kaya-teknigi-sık-igne-yapimi
igne-oyasinda-kaya-teknigi-sık-igne-yapimi

İğne oyası nasıl yapılır? İğne oyası yapılışı videosu. İğne oyası yapılışları videolu ve resimli anlatımlı olarak sitemizde sizler için yazma-yemeni bölümünde paylaşılıyor Çeyizlik iğne oyaları bu sene genç kızların en çok Google’da aradığı kelimeler arasında.

İğne oyaları kadar mekik oyaları da bayanlar tarafından tercih ediliyor. İğne oyası işleme videoları ve İğne oyasının yapılışını gösteren videolarla elimizden geldiğince sizlere faydalı olmaya çalışıyoruz.

Sitemizde ,iğne oyası derslerini gösteren video ,açıklamalı modellere ağırlık vererek iğne oyasında en temel örnek olan İğne Oyası Zürafa Yapılışı videosu izleyerek daha kolay öğrenebilirsiniz. 2014 yılı İğne Oyası Modelleri sabırsızlıkla hanımlar tarafından bekleniyor.

sık-igneli-kaya-teknigi-yapimi
sık-igneli-kaya-teknigi-yapimi

İğne oyaları örnekleri ve modelleri eskilerde daha çok yemeni ve yazma iğne oyası olarak işlenirken artık iğne oyası sehpa örtüleri,İğne oyası yatak odası takımları,İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri, çeyizlik oya modelleri olarak karşımıza çıkıyor.

Atlatma tekniği iğne oyası ve Kelebek tekniği iğne oyası ve İğne oyası Fare dişi dedikleri kuyumcu kafesi yapılışı nasıl yapılır detaylarıyla videolarımız da bulabilirsiniz.

İğne oyasında zor olanlardan biri iğne oyası ters düğüm yapılışı her hamarat bayanın bildiği bir şey değil yapılışı zor fakat çok güzel olur.

İğne oyasında kaya tekniğini öğrenebilmek için öncelikle zürafa tekniğini öğrenerek işe başlamanız gerekiyor.Kaya tekniği zürafaların bir araya gelerek birleşmesiyle örülen bir tekniktir.

Bugünkü videoda İğne oyası kaya yapımı çevirme tekniği nasıl yapılır videosu izleyerek öğreneceğiz. Videolu Kaya Çevirme Tekniği

Kaya Tekniğinde Sık İğne Yapımı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz