Menü Kapat

ŞİŞ ÖRGÜSÜ YILDIZ ÖRNEĞİ NASIL ÖRÜLÜYOR VİDEOSUNU İZLEİster iki renk ister tek renk iple örülen Şişler ile Örülen Örnek Yıldız Örneği nasıl Örülür? Videosu.

Videolu Yıldız Örneği Örgü Videoları için El işleri videoları.

Sizler için genelde Şiş ve Tığla örülen Örneklerin nasıl örüldüklerini gösteren videolar paylaşıyorum.

El işleri Örgüler bölümünde Oya,Dantel ve Mekik el işi örneklerinin örülüşünü gösteren videolar da var ve ben arada öyle güzel örnekler bulduğumda da sizler ile paylaşacağım.

Şimdi paylaştığım adına Yabancılar Star Knit Stitch diyorlar. Ben sizler için aynı örneğin renkli ve sade tek renk ile örülüşünü gösteren videoları paylaştım siz hangi anlatımı severseniz onu izleyebilirsiniz.

Sizlerinde bizden Videolu olarak İstediğiniz El işi Videoları,Oya Videoları,Dantel ve Mekik,Tığ işi videoları varsa söyleyin sizler için bulup paylaşayım.

Sizlere yardımcı olabildiysem lütfen sayfada bulunan sosyal ağlar,Facebook butonlarını kullanarak sayfayı beğenin ve paylaşın.

sis-orgusu-iki-renkli-yizdiz-ornegi-orme-videosu
sis-orgusu-iki-renkli-yizdiz-ornegi-orme-videosu

İki renk iple örülen Şiş örgüsü Yıldız Örneğinin videosu

sis-orgusu-yildiz-ornegi-nasil-orulur-video
sis-orgusu-yildiz-ornegi-nasil-orulur-video

Yıldız Örneği Tek Renk iple örme video

Star Stitch Knitting Video-Sterne-Stich Knitting Video-Stjerne Stitch Strikning-Étoile point Knitting-Star Stitch Breien

8 Comments

  1. Geri bildirim: VİDEOLU ŞİŞ ÖRGÜSÜ ELMAS MADENİ ÖRNEĞİ NASIL ÖRÜLÜR | Nazarca.com

  2. Fatma Demirağ

    Tebrik ederim çok güzel örnekler gösteriyorsunuz.Ben bunları paylaşmak istedim ama paylaşamadım.Paylaş yazısını bulamadım.

  3. Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

    Merhabalar Sevgili Nisa.
    Web sitemde görünen reklamlar bana aittir fakat videodaki reklamlar videoları çeken hanımlara aittir. Videoların alt köşelerin de dişliye çarka benzeyen bir simge var. Ona tıkladığında Ayarlar yazısı görünür. Ayarlardan en üste Ek Açıklamalar yazan ona tıkla ve kapalı tutu seç.Bu şekilde videodaki ek açıklamalar açılmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir