BURGULU V ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

burgulu-v-orgu-modeli-yapilisi
burgulu-v-orgu-modeli-yapilisi

Şiş İşi Örgü Çocuk Battaniyeleri için önerilen ama her türlü örgü örneği olarak çok yakışacak bir örnek olan Burgulu V Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Videolu anlatımı ile örneği öğrenmek isteyenler buradan öğrenebilirler.

Burgulu V Örneği ile Bayan Yelek,Hırka,Süveter,Bluz ve değişik örgüler Örgü Etoller ve Örgü Lizöz Örnekleri yapılır.

v-burgu-orgu-modeli-yapimi
v-burgu-orgu-modeli-yapimi

İsteyenler örneği tek renk yapabilir Örgü anlatımını yapan Hts Tube  kanalı Arzu hanım Bebek battaniye örneği olarak tavsiye ettiği için Beyaz,Sarı ve Pembe renk ile birlikte geniş çizgili olarak örneği yapmış.

Bebek Battaniyesi örmek isteyenlere 200 ilmek ile başlanmasını da video da önermiş. Burgu dan oluşan ortasında v Örnekler olan model Lastik modeli olmadan da yapılıyor.

Örgü Erkek Kazak Yapılışı olan burada ki başka bir çalışma da Tam detayı ile en başından sonuna kadar Erkek Kazak Örme aşamalarını izleyerek Türkçe Açıklamalı Kazak modelini öğrenebilirsiniz.

Erkek Kazakları,Örgü Erkek Yelek Modelleri ve Örgü Erkek kazakları için size burada şahane bir örnek olan Çapraz Baklava Örneğini tavsiye ederim.

Kalpli Yelek Örneği modeli için bayanlar için Çapraz örneğini tavsiye ettiğim kadar burada ki Bayan Yelekleri için Kalp desenleri olan Örgüyü de öneririm.

Burgulu v Örneği yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. DÜZ BİTTİ ÖRNEK BAŞLADI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*