burgulu-v-orgu-modeli-yapilisi


BURGULU V ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Şiş İşi Örgü Çocuk Battaniyeleri için önerilen ama her türlü örgü örneği olarak çok yakışacak bir örnek olan Burgulu V Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Videolu anlatımı ile örneği öğrenmek isteyenler buradan öğrenebilirler.

Burgulu V Örneği ile Bayan Yelek,Hırka,Süveter,Bluz ve değişik örgüler Örgü Etoller ve Örgü Lizöz Örnekleri yapılır.

v-burgu-orgu-modeli-yapimi
v-burgu-orgu-modeli-yapimi

İsteyenler örneği tek renk yapabilir Örgü anlatımını yapan Hts Tube  kanalı Arzu hanım Bebek battaniye örneği olarak tavsiye ettiği için Beyaz,Sarı ve Pembe renk ile birlikte geniş çizgili olarak örneği yapmış.

Bebek Battaniyesi örmek isteyenlere 200 ilmek ile başlanmasını da video da önermiş. Burgu dan oluşan ortasında v Örnekler olan model Lastik modeli olmadan da yapılıyor.

Örgü Erkek Kazak Yapılışı olan burada ki başka bir çalışma da Tam detayı ile en başından sonuna kadar Erkek Kazak Örme aşamalarını izleyerek Türkçe Açıklamalı Kazak modelini öğrenebilirsiniz.

Erkek Kazakları,Örgü Erkek Yelek Modelleri ve Örgü Erkek kazakları için size burada şahane bir örnek olan Çapraz Baklava Örneğini tavsiye ederim.

Kalpli Yelek Örneği modeli için bayanlar için Çapraz örneğini tavsiye ettiğim kadar burada ki Bayan Yelekleri için Kalp desenleri olan Örgüyü de öneririm.

Burgulu v Örneği yapımı

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “BURGULU V ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir