DÜZ BİTTİ ÖRNEK BAŞLADI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

duz-bitti-ornek-basladi-orgu-moeli-yapilisi
duz-bitti-ornek-basladi-orgu-moeli-yapilisi

Çocuk Örgü Modelleri için böyle hem zarif hem Bebek Örgü Modelleri için çok ağır olmayacak kolay ve güzel bir örnek olan Düz Bitti Örnek Başladı Örneği yapılışı Türkçe videolu anlatımlı.

duz-bitti-ornek-basladi-orgu-moeli-yapilisi
duz-bitti-ornek-basladi-orgu-moeli-yapilisi

Örgü videosundaki Arzu hanım (Hts Tube) örneği çok güzel anlatmış ve Çocuk Hırkaları, Erkek Hırkaları ve Erkek Kazakları,Yelekleri için önermiş.

Yetişkin Erkeklere Yelek,Hırka modeli ya da Kazak örmek için tek renkli olabilir ama

Bebek Yelek Modeli yapacak olan hanımlar aralardaki örnekli yerleri farklı renkler ile 2-3 renkli örgü modeli olarak ta yapabilirler.

Arzu hanımın Bugün paylaştığım 2. videosu bu.Daha önce ellerine sağlık yine çok güzel bir Örnek olan Burgulu V Örneğini burada Örgü Severler için sunmuş bende burada sizler için paylaştım.

Düz Bitti Örnek Başladı Örgüsü bana göre Düz şiş örneği Kolay Bebek Battaniyeleri için de çok güzel örnek.Bu tarz Battaniyeler için 200-250 ilmek ile başlanıyor bu sebeple misinalı şiş kullanmanız gerekir.

Düz Bitti Örnek Başladı Şiş İşi Örnek Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU ÇİFT ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*