AJURLU ÇİFT ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ajurlu-cift-orgu-modeli
ajurlu-cift-orgu-modeli

Bebek Yeleği için kullanılmış olan Ajurlu Çift Örgü Modeli yapılışı Türkçe anlatılan Örgü Modeli Videolu Tarifi ile Yeleklerde yakıştığı kadar başka örgülerde de çok güzel görünen Ajurlu Çift Örgü Deseni.

ajurlu-cift-orgu-modeli
ajurlu-cift-orgu-modeli

Örnek anlatımı ve Güzel Örnekleri ile Hts Tube bu güzel örneğin anlatımını siz Örgü Sever hanımlar için dikkatli ve detaylı bir şekilde göstermiş.

Anlatımlı Farklı Örgü Modelleri ile yine güzel ve değişik bir Örgü olan Ajurlu Örgü Modeli bana göre çok amaçlı bir örnek.

Bu tip Çok Amaçlı Örgü Modelleri ile istediğiniz her model örgüleri örebilirsiniz.

Eminim bir çoğunuz bu modeli Yelek olarak ta görmek isteyeceksiniz. Eğer örneği yapan Arzu hanım Yelek Modelinin yapılışını da paylaşırsa sizler için severek paylaşacağım.

Yeni Örgü örmeye başlayan hanımlar da benden örnekler istiyorlar.Ve ben onlara burada Bugün Yeni Örgü Modellerin den Düz Bitti Örnek Başladı örgü modelini tavsiye edeceğim.

Burgulu içinde 2 değişik örneğin harmanlanması ile yapılan Örgü Burgulu V Modelinin yapımı burada ve Bayanlar Yelek için Örnek arıyorlarsa bu örneğe mutlaka bakmalılar.

Ajurlu Çift Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. DELİKLİ BEYAZ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*