DELİKLİ BEYAZ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

delikli-beyaz-orgu-modeli-yapilisi
delikli-beyaz-orgu-modeli-yapilisi

Delikli Örgü Modelleri-Delikli Kolay Örgü Modelleri içinden size burada Türkçe videolu açıklamalı Örnek Tarifli Delikli Beyaz Örgü Modeli Yapılışı ile kolay örgü modeli yapılışı gösteriliyor.

delikli-beyaz-orgu-modeli-yapilisi
delikli-beyaz-orgu-modeli-yapilisi

Son zamanlarda gördüğüm en sevimli örgü modellerinden.Delikli bir örnek diyebilirsiniz ama Bebek Yelekleri ve Benek Hırkaları,Bebek Battaniyelerin de  böyle Delikli Örgü Örnekleri çok yakışıyor.

Ajurlu Beyaz Örnek gibi yine bir Bebek Yeleği için kullanılmış olan  ama bu sefer Örnekli Ajurlu Delikli bir örnek olan Ajurlu Çift Örgü Modeli yapımına bakabilirsiniz.

Benim yine beğenerek paylaştığım Sade bir Örgü Modeli olan Düz Bitti Örgü Modeli basit ama şık bir örgü modeli görmek isterseniz bu örneğe de bakmadan geçmeyin derim.

Bu güzel Örgü modelinin sahibi ve anlatımı Hts Tubeye ait ve emeklerinden dolay kendilerine çok teşekkürler ederiz.

Ajurlu Beyaz Örneği Bebek battaniye Modeli yapacak olan hanımlar Battaniye delikli olduğu için Astar olarak arkasına Düz örgü yapabilirler.

Örnek bir artırma bir düz ve Kesme şeklinde ilerliyor.İsterseniz Ajurları aralarda 3-4 Sıra Haraşo örneği koyup arada Delikli örnekten yapılır.

Ajurlu Beyaz Örgü Modeli Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*