Örgü Modelleri AJURLU TOP ÇİÇEKLER YELEK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

AJURLU TOP ÇİÇEKLER YELEK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

801
ajurlu-top-cicekli-sis-isi-yelek-ornegi-yapilisi
ajurlu-top-cicekli-sis-isi-yelek-ornegi-yapilisi

Sevgi hanımın benim ricam üzerine bizler ile yeni paylaştığı Şiş İşi Örgü Yelek Örneği olarak çok şık görünen Ajurlu

ajurlu-top-cicekli-sis-isi-yelek-ornegi-yapilisi
ajurlu-top-cicekli-sis-isi-yelek-ornegi-yapilisi

Top Çiçekler Örgü Modeli Türkçe Videolu kolay ve Yelek Örmek için harika bir Şiş İşi Örneği.

Sevgi hanıma çok teşekkürler :) Sevgi hanım örneği Örgü İğneleri ile Yelek Örmek isteyenler için etek ucu ve İlik evleri olacak şekilde Şiş İşi Yelek Yapılışı şeklinde detayları ile örnek nasıl örülür? göstermiş.

Ajurlu Top Çiçekli Yelek Örgü Modeli 9 ve Katları şeklinde örülüyor.Örnekte 7 tane top çiçekler için 1 ‘er tanede kenarları için toplam 9 İlmek ile te bir sıra örnek yapılıyor.Yelek,Kazak,Hırka ya da başka bir şey örecek hanımlar bunun hesabını yaparak ona göre ilmek atmalılar.

Tığ İşi Yelek Örnekleri istekleri yapan sevgili hanımları da unutmuş değilim.Onlara da burada bulunan Tığ İşi Yelek Modelleri sayfasındaki harika Tığla örme Yelekler arasından seçim yapmalarını önereceğim.

Özellikle Anne Yelekleri olarak bu Yıl Çeyizlere konulan Tığla örülen Kaynana Yelek Örneği bu sene çok tutuluyor. Yukarıda linkini verdiğim modeller arasında bu örnek nasıl örülüyor kendiniz de görebilirsiniz.

Kız Annelerinin görmesini çok istediğim Altı Kumaş Üstü Örgü Elbiseler emin olun çok hoşunuza gidecek.Hem çabuk örülen hem inanılmaz olan Yarı Dantel Yarı Kumaş Örgüden Kız Bebek,Çocuk ve Örgü Bayan Elbiseleri şıklığınıza şıklık katacak.Ayrıca örmesi çok kolay Örgü Elbise Örnekleri de görebilirsiniz.

Değişik Örgü Modelleri paylaştığım bu sayfayı geçen gün sizin beğenize sunmuştum.Burada Hem şişle örülen Örnekler hem de Tığ işi Örnekler bulunuyor.

Ajurlu Top Çiçekler Örgü Şiş Örneği Yapılışı Videolu Anlatımlı Türkçe Örnek

4 YORUMLAR

  1. severek bakıp çıkaıryorum video anlatımlı modelleriniz çok güzel ama ben bir model buldum çakara madım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz