Örgü Modelleri AJURLU FISTIK ÖRGÜ YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

AJURLU FISTIK ÖRGÜ YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

3693
Ajurlu ıstık Örneği
ajurlu-fistik-orgu-modeli-yapilisi

Şiş İşi Örgü Yelekler-Şişle Örülen  Yelek Örneği Ajurlu Fıstıklar Örgü Modeli yapılışı Türkçe Örgü Örme videosunu izleyerek Yelek Örneği çıkarabilir bu kolay ve gösterişli Fıstıklı Örgü Modeli ile harika Örgü Örnekleri çıkarabilirsiniz.

Şiş işi Bayan Yeleğinde Ajurlu Örnekleri her zaman çok beğeniyorum.Bu güzel Ajurlu Fıstık Deseni aynı zaman da Örgü Kışlık Kazak ve Hırkalarda da bir o kadar güzel olur.

Tığla Yelek Örneği için bana istekte bulunan Arkadaşlara kısa bir zaman önce yine Ören Hanım paylaşımı olan çok kolay Yelek modelleri yapabileceğiniz Askıda Fıstıklar Örgü Modelini burada paylaştım.

Özellikle Kış aylarında Bebeklerin sırtından kızların çeyizinden Annelerimize hediye olarak ördüğümüz Örgü Yelekler için Örgü Videoları bölümünde yüzlerce örnek görebilirsiniz. Anlatımlı Yelek Örnekleri içinde bir çok Ajurlu Yelek Örnekleri ve Fıstıklı Örgüler bulunmakta.

Aşk Yelpazesi Örgü Deseni yine bakmadan geçmeyin diyeceğim sizlere tavsiye etmek istediğim çok kibar ve ilgi çekici çok bilinmeyen Örgü Modellerinden.Yeni Yelek Örnekleri için 2016 Örgü Yelek Modelleri hem şık hem örgü şallar gibi Angora örgü ipleri ile örülüyor.

Angora İpten Yelekler ve Angora Örgü Şallar hem örgüyü daha zarif hem örneği çok daha şık gösteriyor.Benzer örgü Yelek İpleri olarak size bir de simli ipler ve bebe yün ipleri yakışıyor.

Ajurlu Fıstık Yelek Örgüsü nasıl yapılır? sayfa altından videoyu Türkçe olarak izleyerek ve dinleyerek örebilirsiniz.

Ajurlu ıstık Örneği
ajurlu-fistik-orgu-modeli-yapilisi
ajurlu-fistik-orgu-yelek-modeli
ajurlu-fistik-orgu-yelek-modeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz