Örgü Modelleri ÖRGÜ TIĞ İŞİ BAYAN YELEK ÖRNEĞİ MİDYE KABUĞU YAPILIŞI VİDEOLU

ÖRGÜ TIĞ İŞİ BAYAN YELEK ÖRNEĞİ MİDYE KABUĞU YAPILIŞI VİDEOLU

6295
tig-isi-midye-kabugu-orgu-modeli-yapilisi
Bayan Yelek Örnekleri-Tığ İşi

Tığla Örülen Örgü Bayan Yelek ÖrnekleriTığ işi Yelek Örneği Midye Kabuğu Örgü Modelini Şerife hanım bizler için Türkçe olarak 2 değişik şekilde nasıl örülür? Yelek,Lizöz,Etol ve Şal örmek için bu örnek ile çok şık Örgüler

Örülür.

Midye Kabuğu Örneğinin güzel görünmesi için Angora Örgü ipleri ile örmeniz gerekmekte. Angora Örgü Modelleri genelde Örgü Bayan Yelekleri ve Örgüden Tığ işi Etol,Şal ve Lizöz Örgülerinde çok güzel duruyor.

Her türlü örgüde kullanılan Midye Kabuğu Örgüsü Yelek örecek olanlar kenarlar ve etek ucu başlangıcında 3 sıra trabzan örerek başlayabilirler.

Yelek Örnekleri isteklerini göz önünde bulundurursak sizlere Şiş işi Bayan Yelek Örnekleri ve Tığla Örgü Bayan Yelek Örneklerini El işi yazan bölümde sık,sık paylaşıyorum.

Kadın Yelek Modellerine örnek olarak size burada göstereceğim Çam Dalı Yelek Örneği Angora ve Normal örgü ipi ile örüldüğün de nasıl farklı durduğunu görebilirsiniz.

Tığ işi Yelekler arasından seçilen benim Favori örgü modellerim den olan Fıstıklı Yelpaze Yelek Örneği çok kolay olduğu kadar kolay örülen Basit Yelek örnekleri arayan hanımlara önerebilirim.

Örgü Şişleri ile yapılan Yelekler içinde size yine Yelek örneği için güzel ve uygun bir iple örülen Fıstık Zinciri Yelek Örneği modeline bakabilirsiniz.

midye-kabugu-orgu-yelek-ornegi
midye-kabugu-orgu-yelek-ornegi
midye-kabugu-yelek-orguleri-ornekler
midye-kabugu-yelek-orguleri-ornekler
tigla-midye-kabugu-yelek
tigla-midye-kabugu-yelek

Tığ işi Midye Kabuğu Yelek Örneği Yapımı-Videolu Yelek Örneği-Anlatımlı Tığla Örülen Yelek Örnekleri

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz