ÖRGÜ TIĞ İŞİ BAYAN YELEK ÖRNEĞİ MİDYE KABUĞU YAPILIŞI VİDEOLU

tig-isi-midye-kabugu-orgu-modeli-yapilisi
Bayan Yelek Örnekleri-Tığ İşi

Tığla Örülen Örgü Bayan Yelek ÖrnekleriTığ işi Yelek Örneği Midye Kabuğu Örgü Modelini Şerife hanım bizler için Türkçe olarak 2 değişik şekilde nasıl örülür? Yelek,Lizöz,Etol ve Şal örmek için bu örnek ile çok şık Örgüler

Örülür.

Midye Kabuğu Örneğinin güzel görünmesi için Angora Örgü ipleri ile örmeniz gerekmekte. Angora Örgü Modelleri genelde Örgü Bayan Yelekleri ve Örgüden Tığ işi Etol,Şal ve Lizöz Örgülerinde çok güzel duruyor.

Her türlü örgüde kullanılan Midye Kabuğu Örgüsü Yelek örecek olanlar kenarlar ve etek ucu başlangıcında 3 sıra trabzan örerek başlayabilirler.

Yelek Örnekleri isteklerini göz önünde bulundurursak sizlere Şiş işi Bayan Yelek Örnekleri ve Tığla Örgü Bayan Yelek Örneklerini El işi yazan bölümde sık,sık paylaşıyorum.

Kadın Yelek Modellerine örnek olarak size burada göstereceğim Çam Dalı Yelek Örneği Angora ve Normal örgü ipi ile örüldüğün de nasıl farklı durduğunu görebilirsiniz.

Tığ işi Yelekler arasından seçilen benim Favori örgü modellerim den olan Fıstıklı Yelpaze Yelek Örneği çok kolay olduğu kadar kolay örülen Basit Yelek örnekleri arayan hanımlara önerebilirim.

Örgü Şişleri ile yapılan Yelekler içinde size yine Yelek örneği için güzel ve uygun bir iple örülen Fıstık Zinciri Yelek Örneği modeline bakabilirsiniz.

midye-kabugu-orgu-yelek-ornegi
midye-kabugu-orgu-yelek-ornegi
midye-kabugu-yelek-orguleri-ornekler
midye-kabugu-yelek-orguleri-ornekler
tigla-midye-kabugu-yelek
tigla-midye-kabugu-yelek

Tığ işi Midye Kabuğu Yelek Örneği Yapımı-Videolu Yelek Örneği-Anlatımlı Tığla Örülen Yelek Örnekleri

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on ÖRGÜ TIĞ İŞİ BAYAN YELEK ÖRNEĞİ MİDYE KABUĞU YAPILIŞI VİDEOLU

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. YAN GELDİ TIĞ İŞİ ŞAL YAPILIŞI RESİMLİ VE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. EN KOLAY AJURLU SARMAŞIK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. AJURLU FISTIK ÖRGÜ YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com
  4. 2 RENKTEN MİDYE KABUĞU MODEL TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*