Örgü Modelleri FISTIK ZİNCİRİ ŞİŞ ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

FISTIK ZİNCİRİ ŞİŞ ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

1152
fistik-zinciri-orgusu-videolu-tarifi
fistik-zinciri-orgusu-videolu-tarifi

Oldukça Şık ve  güzel bir Örnek daha öğrenmek isterseniz işte bu Örgü Modeli tam sizin istediğiniz gibi. Fıstık Zinciri Örgü Modeli Örneği her mevsim için Örgü Örnekleri arayan hanımların imdadına koşacak bir Örü Deseni.Türkçe video ile anlatılan Şirin Örgü Modeli son zamanlarda en beğendiğim 2016 Örgü Modelleri arasına girdi.

Biraz oyalayıcı bir Fıstıklı Örgü Modeli ancak örmeye değer çok şık görünen ve her ördüğünüz giysi modeli için çok uygun olacağını düşünüyorum. Fıstıklı Zincir Örneği Motifleri için toplam 7 ilmek gerekiyor.Motiflerin sağ ve sollarına düz olmak kaydı ile ikişer ilmek yapılıyor.

Fıstık Zinciri Örneği toplamda yanlarda ve ortada örülen bölüm için 14 ve katları ile yapılıyor.Ben örneğin tam ortasında bulunan Ajur desenine bayıldım. Örgü şişleri ile örülen Fıstıklı kabarık örgüleri seven hanımlar bu yeni Fıstık örnekli Modeli de beğenirler diye düşünüyorum.

Fıstıklı Zincir Örgü deseni için fantezi örgü ipi ve 3 numara örgü iğneleri kullanılmış. Ancak Sevgi hanım örneği Bej rengi daha ince örgü ipi ve daha ince bir şiş ile ördüğün de ortaya çok güzel ve zarif bir Örnek çıkmış.

Sizlere ayrıca Bugün size tanıttığım Tığ işi olan çok şirin mi şirin Minyonlar Bebek Örgülerini burada paylaştım.Anneler ve Anne adayları eminim bu şirin Minyon Bebek Örgü Modellerine bayılacaklar.

Fıstık Örnekli Örgü Modelleri için siteden başka modellerde göstermeyi istiyorum.Fıstıklı Burgu Modeli oldukça gösterişli ve oldukça kolay bir örnek.

fistik-zinciri-orgusu-videolu-tarifi
fistik-zinciri-orgusu-videolu-tarifi

Fıstıklı Şemsiye Örneği yine Nazarca Örgüleri arasında en beğenilen modeller içinden. Bu Örgüde Sevgi hanımın örgülerinden .

Fıstıklı Yelpaze Örgüsü Tığ işi Bayan Yelekleri örmek isteyen Anne Yelekleri,Gelin Yelekleri için ideal bir Tığ işi Örgü Modeli.

Sıralı Fıstık Örgü Modeli yine en çok beğenilen yeni örgü modelleri isteyenlerin mutlaka görmesi gereken örgü örneklerinden

Fıstık Çiçekli Örgü Modeli Şiş işi Yetişkin Örgüleri için uygun olduğunu düşündüğüm Zarif Örgü Modeli

Fıstık Zinciri Şiş İşi Örgü Modeli Yapılışı Videolu Örgü Tarifi Anlatımı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz