Menü Kapat

sirali-fistik-orgu-model-yapilisi

SIRALI FISTIK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE ÖRNEK ANLATIMLI VİDEOLUKısa süren bir hastalıktan sonra Takipçilerimiz daha fazla üzmeden çok güzel Örgüler paylaşmaya devam ediyor ve size Sevgi Hanımdan Sıralı Fıstık Örgü Modeli Yapılışını Türkçe Örgü videolu açıklamalı olarak tanıtmak istiyorum. Bugün oldukça güzel örnekler paylaştım ve bunları da size göstermeyi istiyorum.

İlk olarak Sevgi hanımdan Yakalı Bebek Yeleği Nasıl Örülür? detaylı en baştan sona kadar videolu ve Türkçe açıklamalı olarak buradan görebilirsiniz. Bebeği için Yelekler ve Benek örgüleri örmek isteyen Anneler için bu sayfada ayrıca 49 tane Örgü Bebek yelek örnekleri de görebilirsiniz.

Çok uzun süredir bizde çok emeği olan bizlere çok güzel Örnekler öğreten Arzu hanımdan da Karahindiba Örgü Örneği nasıl örülür? buradan örnek videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Henüz Örgü kanalını yeni keşfettiğim Şerife hanımda bizler için Bugün çok şık Yazlık Örgü Yelek örebileceğiniz Burgulu Ajurlu Baklavalı örgü modelini burada bulunan Türkçe Örgü Örnekleri videosu ile öğretmiş ve buradan tıklayarak izleyebilirsiniz.

Son olarak Örgü Kırlent Kılıfları isteyen Takipçilerimiz için burada ki sayfada tam olarak 54 tane Örgü Yastık Modeli görebilirsiniz.

Sıralı Fıstık Örneği videosunu altta izleyerek öğrenebilirsiniz. Bu güzel örgü deseni ile en güzel Etol modelleri,En güzel Örgü şişi ile örülen Şal Modelleri ve Örgü giysiler için bu örgü örneğini kullanabilirsiniz.
Sıralı Fıstık Örneğinin videosunu sayfanın altında izleyebilirsiniz.

sirali-fistik-orgu-model-yapilisi
sirali-fistik-orgu-model-yapilisi

Dikkat: Alttaki El İşleri,Danteller ve Örgü Modelleri benim son bir haftadır paylaştıklarım dır. Burada ki bazı örnekler Türkçe videolu anlatımlı dır. Danteller model olarak sunulmuştur.Örgü örneklerinin tamamı Örnek açıklamalı Türkçe videolu dur. Burada beğendiğiniz Videosunu izlemek ya da daha yakından görmek istediğiniz modeller varsa Lütfen sayfa altından yorum yazarak örneğin bulunduğu sayfanın linkini isteyin.Ben en kısa sürede sizi örneğin sayfasına ulaştırırım.

Resimlere Tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.

Burada Alttaki Sıralı Fıstık Örgü Modelinin yapılışını Alttaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

sirali-fistik-orgu-sisi-modeli
sirali-fistik-orgu-sisi-modeli

Videolu Açıklamalı Sıralı Fıstık Örgüsü

1 Comment

  1. Admin-Dilek Özatmaca

    Videodaki çok değerli paylaşımcı ruhlu çok sevgili Sevgi hanım.Anne işleri kanalının Farkının farkında olan çok değerli Takipçilerimiz var. Çok değerli Örgü Örnekleri videolarınızı her daim zevkle paylaşıyorum.Emeğinize sağlık,saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir