KIRIK YILDIZ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK TARİFİ

kirik-yildiz-orgu-modeli-yapimi
kirik-yildiz-orgu-modeli-yapimi

Örgü Şal,Bayan Hırkaları,Örgü Bayan Yelekleri ve Örgüleriniz için çok güzel Kırık Yıldız Örgü Modeli (Yarım Yıldız Örgü Deseni) Yapılışı .

Türkçe Videolu Örnek Tarifi ile Güzel Yelek Örgüleri,Yelek Örnekleri arayan hanımlara öneririm. 9 ve katları ile yapılan Kırık Yıldız Örneği 2,5 numara şiş ve İnce Örgü ipinden yapılmıştır.

Her motif 9  ilmek ile oluşmakta motif aralarında yapılan ters örgü modelini 2-3 ilmek artırabilir ya da Motif aralarında 1 sıra farklı örnek ile 2 örnekli model yapabilirsiniz.

kirik-yildiz-orgu-modeli-yapimi
kirik-yildiz-orgu-modeli-yapimi

Sevgi hanımın marifetli ellerinden tatlı dilinden anlattığı bu model her türlü Örgülerde kullanılan Örgü giysilerde bütününde çok yakışan bir Şiş işi Örgü Modelidir.

Sevgi hanım Dün de Annelerin çok beğeneceği her çocuğun isteyeceği Şiş ile Örülen Örgü Kulaklık Modeli yapılışı sayesine sizde çocuklar için Örgü Kulaklıklar örebilirsiniz.

Ajurlu Beyaz Örgü Modeli adında içinde bol ajurlar olan Delikli Örgü Örnekleri seven ve arayan hanımlara

tavsiye edeceğim Bebek Örgü Yelekleri ve Örgü Bebek Hırkaları için çok kullanılan Şiş işi Ajurlu Modeller.

Ajurlu Çift Örnekli model için Bebek Yeleğinde Yakadan başlanan modelinde kullanılan Ajurlu Çift Örgü Modeli yine Türkçe anlatılan Örgü Tariflerinden.

Kırık Yıldız Örgü Modeli Yapımı-(Yarım Yıldız Örgü Modeli Yapılışı)

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*