ZIRHLI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

zirhli-orgu-modeli
zirhli-orgu-modeli

Şiş ile yapılan Zırhlı Örgü Modeli Bebek Battaniyelerin de kabarık deseni ve modeli ile çok yakışan Türkçe videolu açıklamalı Örgü Zırh Modeli yapımı ile bu modelden Hırka,Kaşkol,Bere ve Her türlü Örgüde kullanabilirsiniz.

Modelin arka yüzü de güzel olduğu Battaniye Örneği olarak Şiş işi Bebek Battaniyeleri çok hoş görünür.Şerife hanım

zirhli-orgu-ornegi
zirhli-orgu-ornegi

modelin anlatımını detayı ile sunmuş.

Örgü Zırhlı Model küçük örnekli kolay örgü örnekleri arayan hanımlar için deseni güzel örmesi kolay modeller arayan hanımlar için ideal.

Örgü Yeni Bebek Hırka Modelleri ve yapılışı için isterseniz burada ki Selanik örneği ile yapılan Yakalı,Önde bantları olan Robadan örülen Bebek Hırka Yapımını görebilirsiniz.

Çeyiz İğne Oyaları için burada İkiz Çiçekli İğne Oyası yapım aşamaları bulunuyor. İğne oyası öğrenmeyi isteyen hanımlar ve Yeni İğne Oyası Örnekleri arayanlar bu güzel modele bakmalı.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*