Örgü Modelleri Bebek Örgüleri KIRIK TUĞLALAR DESENLİ KOLAY ÖRNEK

KIRIK TUĞLALAR DESENLİ KOLAY ÖRNEK

12029
Nazarca-kirik-tugla-orgu-desen-yapilisi
Nazarca-kirik-tugla-orgu-desen-yapilisi

Kolay örneği tek rengi ile Kırık tuğla örgü modelini sizler için sayfamızda tüm örgülere uyumlu modeller için tarifini paylaştık.

Bükmeli degrade bere anlatımlı tarifine de bakmak isteyenlere bebek örgülerinde renk geçişte bere modeli nasıl yapılır? Tarifi ile gösterilmekte.

Model Önceden sitem nazarca.com da paylaştığım bir model. Ancak ben kendime ait Nazarca örgü modelleri YouTube kanalında da olmasını istediğim bu modeli sizler için bir kez daha yayınladım.

kirik-tuglalar-orgu-sis-modeli
kirik-tuglalar-orgu-sis-modeli

Her iki modelde de lastik yerine Haroşa örgü uygulaması yapılmış.İki renk üzerinde modeli göreceksiniz.Yeşil ve pudra rengi ile model tek renk üzerinden gösterilip hazırlanmış.

Kenarlarına ve altına haroşe ilmekler 4-5 diş sadece desen konulmuş.Çok gösterişli olmayan sade ve şık kolay modelleri örgüler için kullanabilirsiniz.

Model yön değiştirdiğinde üç boyutlu örgüler gibi görünen erkek ve bayan yelek, ceket modellerine çok yakışacak bir örnek.

sis-orgu-kirik-tugla-modeli
sis-orgu-kirik-tugla-modeli

4 ilmek ve katları ile modeli hesaplayıp, 3 ilmek daha ekleyip Ondan sonra hangi modeli çalışmak istiyorsanız onu sayısına göre kurabilirsiniz.

Tek Renkli Kolay Örnek Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz