Örgü Modelleri ÖRGÜ SARMAŞIK MOTİFİ GELİN KIZ YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ SARMAŞIK MOTİFİ GELİN KIZ YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

2218
orgu-sisle-sarmasik-gelin-yelegi-modeli
orgu-sisle-sarmasik-gelin-yelegi-modeli

Burada Türkçe Videolu Anlatımını gördüğünüz Bayan Yelekleri ve Örgü Gelin Kız Yelekleri Sarmaşık Örgü Modeli Özellikle Bayan Yelekleri ve çeşitli Örgüler de kullanabilirsiniz.

Yavru ağzı olan İlk Örgü Sarmaşık Modeli 3 numara şiş ve Alize Angora Gold ile örülmüş olup Örneğin anlatımını yaptığı Sarmaşık Motifini Gönül Hanım 3,5 numara şiş ve Nako Baby Minnoş ip kullanarak yapmış.

Gönül hanım 2 Değişik ip ve 2 değişik şiş ile Sarmaşık Gelin Yeleği Modelini çıkararak ince ve kalın iple  nasıl görüneceğini göstermek istemiş.

gelin-yelegi-sarmasik-orgu-modeli
gelin-yelegi-sarmasik-orgu-modeli

Sarmaşık Gelin Yelek Örneği Motifleri 12 ilmek ve 10 sıradan oluşuyor. Sabaha karşı bir kaç güzel Model daha paylaştım bunlardan Şiş ile Örülen Örgü Gıybet Modelinin yapımı burada.

2 Şiş İle yapılma çok güzel ve kolay Bilekli Bayan Patik Modeli nasıl yapılır Çeyizlik Çetik Modelleri ve daha fazlasını sitede görebilirsiniz.

sarmasik-orgu-gelin-kiz-yelek-yapilisi
sarmasik-orgu-gelin-kiz-yelek-yapilisi

Tığ İşi Bayan Yelek Örneği isteyen hanımlar kibar ve kolay örülen Çabuk biten Kadın Yelek Modelleri için burada ki Tığla yapılan Bayan Yeleği de Türkçe Videolu tariftir.


Gelin Kız Yeleği,Örgü Gelin Kız Yelekler,Gelin Kız Yelek Modelleri,Şiş İşi Gelin Yeleği,Örgü Sarmaşık Modeli,Sarmaşık Gelin Yelek Motifi,Örgü Videoları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz