Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TÜRKÇE VİDEOLU YAĞMUR DAMLASI ÖRNEK ANLATIMI

TÜRKÇE VİDEOLU YAĞMUR DAMLASI ÖRNEK ANLATIMI

773
yagmur-damlasi-ornek-modeli-videolu-orgu-dersleri

Videolu Örgü Dersleri için sizlere En Güzel Açıklamalı ve videolu İzleyerek öğrenebileceğiniz Yeni ve Güzel Örgü Videoları sunuyoruz.

Bugün Türkçe Anlatımlı Yağmur Damlası Örneği nasıl örülür? Örnek çıkarmak için örneğin videosunu izleyebilirsiniz.

Yaz için Örgü örneği isteyen hanımlara yine çok güzel Arzu hanımın Örnek öğretici Videolarından yeni bir Örgü Videosu ile devam ediyoruz.

Delikli örnekler içinden çok zarif ve çok şık bir Örnek Olan kimilerinin Su damlası örneği diye bildiği bazı arkadaşlarında Yağmur Damlası örneği diye bildiği kolay ve güzel bir Örnek.

Sizlere en son olarak Arzu hanımın videolarından Delikli Saç Örgüsü Örnek anlatımını sunmuştuk.

Yine en son paylaşılan örneklerden Kuşaklı Örnek Modeli oldukça sevilen ve Bebek örgülerinde en çok kullanılan Örneklerden.

Örgü Şişleri ile Videolu Açıklamalı Örnekler dışında elbette bir çok el işinin nasıl yapıldığının Videolarını sizler için paylaşıyoruz.

Tığ işi Örnek öğretici videolar ile birlikte hepsini El işleri menüsüne baktığınızda görebilirsiniz.

Fantezi Örnekler arasından Örgüye başlangıçta lastik örmek için sizlere Modelli Lastik Örneği Midye Örneğini de göstermek isterim.

Örgüye yeni başlayanlar düz ve haraşo örneğini öğrenir öğrenmez Kolay acemilere göre Örnek ararlar. Onlara tavsiyem  İşkembe Örneği Videosunu izleyerek öğrenmeleri.

Yıldız Yağmuru Örneği yine en şık Örnekler içinden sizlere beğenisine sunulan Türkçe olarak gösterilen Örnek anlatımı videolar içinden seçildi.

yagmur-damlasi-videolu-turkce-ornek-anlatimi
yagmur-damlasi-videolu-turkce-ornek-anlatimi
orgu-sisleri-turkce-videolu-yagmur-damlasi-ornegi
orgu-sisleri-turkce-videolu-yagmur-damlasi-ornegi

Videolu Örgü Anlatımı Yağmur Damlası Örnek Modeli İzle

Stricknadel Mit Beispiele-Strikning Nål med eksempler-Knitting Needle With Examples-Breien Naald Met Voorbeelden-Aiguille à tricoter avec des exemples-Stickning Nål Med exemplen

8 YORUMLAR

  1. Merhabalar Bilge hanımcım. Güzel ,iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Fakat videoda bulunan bayan ben değilim o Arzu hanım , ben sitenin sahibesi Dilek hanım

  2. başırılarınızı ve sizi kutluyorum.içinizdeki azim ve hırs sağlığınız elverdiğince yok olmasın sevgiler selamlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz