Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TÜRKÇE VİDEOLU AJURLU DELİKLİ SAÇ ÖRGÜSÜ ÖRNEK ANLATIMI

TÜRKÇE VİDEOLU AJURLU DELİKLİ SAÇ ÖRGÜSÜ ÖRNEK ANLATIMI

1223

Arzu hanımdan yepyeni çok güzel Türkçe Anlatımlı Ajurlu Delikli Saç Örgüsü Örnek Anlatımı. Videolu Ajurlu Örnek Tam Örgü şişleri ile Merserize ve Yazlık örmek isteyenlere göre.

Türkçe açıklamalı Örnek videosu izlemek isteyen hanımlar için Örgü Videoları bölümüne bir çok güzel Örnek Videoları paylaştığımızı tekrar hatırlatmak isterim.

Saç Örgülü Örnekleri biliyoruz fakat burada bugün izleyeceğiniz Örnek Modeli Anlatımın da göreceğiniz Örnek Ajur ile birleştirilmiş.

Delikli Örgü Şişleri ile örülen Yeni Örnek Modelleri arayan hanımların çok beğeneceğini düşünüyorum.

Özellikle Merserize ip ile Yazlık Örgü giysi ve Bluz örmek isteyenler bu güzel örneği düşünebilir.

Sizlere en son sunduğum Türkçe Video ile Örnek öğretme Derslerinden Kuşak Örneği yine bu hamarat arkadaşımız Arzu tarafından gösterilmişti.

Nazarca Örgü dersleri videoları sayesinde sizler de artık en güzel örnekleri öğrenebilir ve istediğiniz bir çok şeyi örebilirsiniz.

Tabi ben sadece aracı olarak bu örnekleri sizlere sunuyorum asıl marifet bu örnekleri videolu olarak bizlere sunan emekçi hanımlar da.

Örgü başlangıcında Fantezi örnekleri seviyorsanız Midye Lastik Örgü Modeli tam istediğiniz gibi. Özellikle Bebek ve Çocuk Örgüleri başlangıç ve etek örgüleri için çok şık olur.

Kahve Çekirdeği Örnek Anlatımı yine en son paylaştığımız güzel Örnekler arasından sizler için seçtiğimiz Örgü şişi ile örülen örnekler den.

Baloncuk Örneği daha basit ve çok eski bir Örnektir. Bu güzel örnek ile daha çok Kazak ve Hırkalar örülür.

videolu-turkce-delikli-sac-orgulu-ornek-aciklamasi
videolu-turkce-delikli-sac-orgulu-ornek-aciklamasi
turkce-videolu-delikli-ajurlu-sac-orgusu-ornek-anlatimi
turkce-videolu-delikli-ajurlu-sac-orgusu-ornek-anlatimi

delikli-sac-ornegi-turkce-videosu
Türkçe Videolu Delikli Ajurlu Saç Örgüsü Modeli Anlatımı- Videolu Örgü Dersleri


Knitting Pattern Loch-Strikkeopskrift Perforeret-Breipatroon Geperforeerde-Knitting motif perforé-Knitting Pattern Perforated-

5 YORUMLAR

  1. Çok yararlı bilgiler vermişsiniz elinize yüreğinize sağlık ,yardım ve yararlı bilgileriniz için teşekkürler. Bende örgüyü çok severek yaparım . Verdiğiniz bilgiler bana çok faydalı olacak .Salıkla kalın , hoşça kalın

  2. Çok teşekkürler burada yanlız olmadığımı bilmek paylaştıklarımın doğru kişilere ulaştığını görmek beni çok mutlu ediyor. Çoğu ziyaretçi siteye girer alacağı bilgiyi alır ve çıkar çok ender bir ziyaretçi yorum yazar. Allah razı olsun takipte kalın inşAllah sizi mahçup e pişman etmem her zaman aynı kalitede paylaşımlar yapabilirim,çok sağolun :)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz