Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TÜRKÇE VİDEOLU KAHVE ÇEKİRDEĞİ ÖRNEK ANLATIMI

TÜRKÇE VİDEOLU KAHVE ÇEKİRDEĞİ ÖRNEK ANLATIMI

332
videolu-kahe-cekirdegi-ornek-modeli

Arzu hanımın Türkçe Videolu Anlatımlı güzel Örgü Modellerinden bir tanesini daha sizlere sunmak istiyorum.

Videolu anlatımlı Kahve Çekirdeği Örnek Modeli çok şık hatta yaz örgüsü giysiler için de kullanılır ajurlu örnekler den.

Türkçe konuşmalı ve örnek detaylarını en iyi anlatan hanımlar dan biri olan Arzu hanım bizlere yine çok şık bir Örgü Modeli sunmuş,kendisine ve emeklerine çok teşekkürler.

Arzu hanımın ilk paylaştığı Örgü Örneği Videolarından olan bu güzel Örgü videosu ve diğerlerin den sizeler sitemde bulunan modelleri de göstermek istiyorum.

En son paylaştığım Arzu hanımın videolarından Baloncuk Örneği Örgü şişleri ile örülen bilinen en eski örnek modellerinden.

Yine şiş örneği Videosu olan güzel bir Örnek daha bazılarınız bu örneği biliyordur mutlaka. Böğürtlen örneği bazıları bu örneği farklı isimler ile biliyor olabilir.

İşkembe Örneği ile istediğiniz her model , her türlü çocuk,bebek ve yetişkinler için örgü giysiler örebilirsiniz. Örgü işine yeni başlayan hanımlara başlangıç için tavsiye edebileceğim en kolay örgü örneğidir.

Ajurlu örnekler arasından sizlere Yıldız Yağmuru örnek modeli ile örnek videosu paylaşmaya  devam etmek istiyorum.

Ajurlu Badem örneği ile en güzel örnek videoları arasından sizlere yine çok kolay ama çok güzel örnek videosu. Video Arzu hanımın ve Türkçe açıklamalı Örgü videosu.

Videolu Buğday Tanesi Ajurlu Örnek anlatımı ile istediğiniz her örgüyü örebileceğiniz Örnekler arasında.

İlk sitemde ve Nazarca.com Facebook sayfasında paylaştığımda bayanlar tarafından en çok paylaşılan ve beğenilen Örgü modellerinden olan Şemsiye Örneği sizler için Türkçe Videolu.

Arzu hanımın ve diğer Örgü videoları için lütfen üsteki menüde bulunan Örgü Videoları linkine tıklayın.

Örgü anlatımlı videoların yanı sıra Tığ,Etamin,iğne Oyası,Havlu Kenarı örgüler gibi daha bir çok el işi videosu izleyebilirsiniz.

Sitemiz de beğendiğiniz Çalışmaları sizlerde isterseniz Facebook ve diğer sosyal ağlarda paylaşarak hem dostlarınıza güzel örgüleri gösterebilir hem bana destek olabilirsiniz.

turkce-videolu-kahve-cekirdegi-ornek-anlatimi
turkce-videolu-kahve-cekirdegi-ornek-anlatimı

Türkçe anlatımlı Kahve Çekirdeği Örnek Anlatımı izle


Breien Tutorial Video-Knitting Tutorial Video-Strikning Tutorial Video-Knitting Videoanleitung-

3 YORUMLAR

  1. Harikasınız bir önceki mesajınıza da cevap yazdım çok teşekkürler. Sizin gibi nazik ve iyi niyetli takipçilerimin olması bir Ayrıcalık

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz