Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TÜRKÇE VİDEOLU BÖĞÜRTLEN ÖRNEĞİ ANLATIIMLI

TÜRKÇE VİDEOLU BÖĞÜRTLEN ÖRNEĞİ ANLATIIMLI

722
turkce-videolu-bogurtlen-ornek-anlatimi

Türkçe Videolu Böğürtlen Örneğinin örülüşü Videosu. Videolu Örnek Tarifleri isteyen Hanım takipçilerime elimden geldiğince Türkçe açıklamalı Örnek Videolu sunmaya çalışıyorum.

Fakat bazen değişik ve çok güzel 2015 Örgü Örnekleri gördüğümde usta Örgücü hanımlar için Yabancı anlatımlı  Örneklerde sunuyorum.

Arzu hanım sitemizdeki bir çok Türkçe Örnek anlatımlarını yapıyor. Detaylı Örnek videoları ile bizlere çok güzel Örnekler sunuyor.

Bugün paylaştığım Böğürtlen Örneği Modeli yine Arzu hanımın Örnek videolarından ve sizler bu kolay ve güzel örnek ile istediğiniz her şeyi Örebilirsiniz.

Yine kolay ve Türkçe anlatılan Örgü Videolarından İşkembe Örneği sizler için Örgü videoları bölümünde onlarca Örnek videosu ile birlikte sizlerin beğenisine sunuldu.

Ajurlu Delikleri olan Örnekler genelde yazlık Örgü giysileri için kullanılıyor Ajurlu Badem Örneği de bu güzel örnekler arasında.

Zigzag Örneği bana Hasır örneğini hatırlatıyor. Zigzag Örneği ile genelde Yelek,Hırka ve Kazak örülüyor . Fakat şiş ile düz bir Battaniye örmek isterseniz bu örneği düşünebilirsiniz.

Petekli Örnekler ilginizi çekiyorsa sitemde sizlere yine Videolu Öğretici Örnek olarak paylaştığım Petekli Örnek Modeline bakabilirsiniz.

Eğer Yaz için Kısa kollu,Kolsuz askılı ve Elbise örmek isterseniz şişle örülen Ajurlu Buğday Örneğini düşünebilirsiniz.

Şimdiye kadar size buradan linkini verdiğim Örnekler Türkçe anlatımlı Şiş ile örülen Örneklerden . Daha fazla Örgü Videosu için menüden Örgü videoları bölümlerine bakabilirsiniz.

Tığ işi Örgüler daha çok ilginizi çekiyorsa elbette Tığla örülen Örnek videolarımız da bulunuyor. Çeyizlik Tığ işleri ve Tığ İşi Giysi Modelleri yine sizler için sitemiz de

Böğürtlen Örneğinin detaylı ve çok güzel öğretici videosunu altta izleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

turkce-videolu-bogurtlen-ornek-anlatimi
turkce-videolu-bogurtlen-ornek-anlatimi

Türkçe Videolu Böğürtlen Örnek Modeli Açıklamalı Örgü Videosu


Online Tutorials Knitting, Knitting Examples-Online Tutorials Stricken, Stricken Beispiele-Tutoriels tricoter, tricoter exemples en ligne-Online Tutorials strikning, Strikke eksempler

3 YORUMLAR

  1. arzu hanım videolu tiftik çilek örgü modeli var ama rus bayan anlatıyor sanırım kısamı kesiyolar görüntüyü anlaşılmıyor. 4 sıradamı yoksa 6 sıradamı bitiyor örnek o mödelide siz anlatırmısınız. teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz