Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ HARAŞO YELPAZE ÖRNEĞİ

VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ HARAŞO YELPAZE ÖRNEĞİ

501
videolu-orgu-haraso-yelpaze-modeli

İşte hanımlar sizlere yine çok güzel Haraşo Yelpaze Örnek Modelinin Videolu anlatımı.İstediğiniz her el işini her Örgü giysi örebileceğiniz çok güzel bir Örgü deseni.

İki renk iple Örgü Örecek olanlar için bu örnek güzel olabilir.Şişle örülen Kolay Örgü Modellerini sizlere mümkün olduğunca Türkçe anlatımlı Örgü Videoları olarak sunmaya çalışıyorum.

Ancak her zaman Türkçe anlatılan Örgü Örnekleri bulamıyorum ama yinede detaylı anlatılan ve gösterilen Örnek

Videoları paylaşmaya çalışıyorum.

Türkçe Anlatılan Örgü Şal modeli isteyenlere Arzu hanımın Örgü örme videosunu çok detaylı olarak gösterdiği Şal Örneği Binbir gece modelini tavsiye ederim.

Bu örnekten çok daha kolay örülen Örgü Modeli isterseniz yine yeni paylaştığım Örgü Modellerinden olan Örme Atkı ve Şal örmek için harika bir örnek bakmadan çıkmayın.

Hızlı örülen Örnekler ile örgülerinizi çok daha çabuk örmek isterseniz sizlere Örgü şişleriyle örülen Tunus Modeli örneği öneririm.

Yumuşak ve günlük örgü banyo lif modeli için bu güzel örnekle Örgü Lif Modeli örülür. Hatta Bebek Battaniyesi Örneği arayanlara da bu güzel örneği öneririm.

videolu-orgu-haraso-yelpaze-modeli
videolu-orgu-haraso-yelpaze-modeli

Biz Haraşo örneğine diğer adı ile Vargel örneği olarak ta biliyoruz.Örgü örmenin en bilinen tekniği Düz ve Haraşo ile değişik örnekleri nasıl örülür El işleri bölümünde görebilirsiniz.

Videolu anlatımlı Haraşo Yelpaze Örneği İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz