Örgü Modelleri YAZLIKLAR İÇİN DEĞİŞİK HARAŞO ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

YAZLIKLAR İÇİN DEĞİŞİK HARAŞO ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

2382
yazlik-haraso-orgu-modeli-yapilisi
yazlik-haraso-orgu-modeli-yapilisi

İki Taraflı kullanılan Örgü Modeli-Yazlıklar için Örgü Örnekleri-Sevgi hanım bu aralar bizler için sık,sık Yazın giyilen giysilere uygun Yazlık Örgü Desenleri nasıl örülür? çok şık örnekler öğretiyor.Bugün Yazlık Haraşo Örgü Modeli yapılışı Türkçe video ile izleyerek bu örneği acemi olanlar bile öğrenebilirler.

Bu örnek ile Yazlık Örgü bluz örmeyi düşünebilirsiniz.Örnek her iki tarafı da kullanılan basit ama şık örneklerden. Örnek 4 numara örgü şişleri ve burgulu orta kalınlıkta bir ip ile örülmüş.Ancak Sevgi hanım bize örneği 2,5 numara şiş ile öğretiyor.Böylece hangi şiş ile örmeniz gerektiğinde fikir sahibi oluruz.

Yazlık örgü Bolero ve bu tip yazın giyilen Örgülerde bu örnek serin tutar önemli olan burada kullandığınız ip türü.En son Sevgi hanımın örgü videolarından 3 düz 3 kes Örgüsünü sizler ile paylaşmıştım.Bu örnekte yaz için güzel ve kolay örgü örneklerinden.

Farklı Örgüleri seven hanımlara ve Resimlerden bile örnek çıkaracak kadar usta olan Örgücü hanımlara burada gösterdiğim bir birinden güzel Şiş ve Tığ işi Örneklere bakmanızı tavsiye edeceğim.Aralarında benim çok beğendiğim inanılmaz güzellikte Örnekler bulunmakta.

Bebek ve Çocuklar için Örgü Şortlu Tulum Modelleri ilginizi çekiyorsa sizde buradaki modellerden seçip çocuğunuz için Yazlık Bebek Örgüleri örebilirsiniz. Ne öreceğinize karar verdiğinizde Örgü Örme videoları bölümüne bakıp hangi örnek ile örülür? karar verebilirsiniz.

yazlik-haraso-orgu-modeli-yapilisi
yazlik-haraso-orgu-modeli-yapilisi

Yazlık Haroşa Örgü Modeli Yapılışı İzle

5 YORUMLAR

  1. Sevgili Tülin hanım Sevgi hanıma ben yorumunuzu göstereceğim kendisinin cevap yazacağından şüphem yok.Ben örgü işinde çok usta olmadığım için maalesef cevaplayamıyorum.

  2. merhaba. takipçinizim. Yazlık haroşa modelinizde bir ilmekten 3 ilmek çıkartıyorsunuz. sonra arkada üçünüde örüyorsunuz. ama ilmekler artmıyor. anlayamadım bir türlü. izledim defalarca. acaba neyi kaçırıyorum. iyi günler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz